Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Tomus> a po flashnuti toho noveho UPC FW jde USB stale pouzivat jako s originalnim FW od Kaonu? Jak znamo, restrikci ze strany UPC je v jejich FW dost a tak by me ani neudivilo, kdyby vyradili fungovani USB...

Apropo, uz pred nejakym casem jsi tady annoncoval, ze novy FW je na spadnuti. Nejak to nekde zamrzlo, ne? Alespon tu hroznou chybu s poradim oblibenych mohli opravit.

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera večer jsem něco nahrával, Kaon se sice na nahrávání zapnul, ale potom se nevypnul, ani nenahrál programy dnes ráno ... musel jsem ho manuálně vypnout a pak zapnout, to je po druhé co to takhle udělal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na slovensku se chystaji na update firmwaru, jsem zvedav co bude u nas:

 

Aktualizácia softvéru HD DVR boxov

V utorok 23.11.2010 sa uskutoční aktualizáciu softvéru HD DVR značky KAON zariadení pre príjem služby UPC DIGITAL. Toto opatrenie odstráni poruchu, ktorá sa na niektorých HD DVR boxoch prejavovala v podobe samovoľného vypínania. Aktualizácia softvéru sa uskutoční v utorok v ranných hodinách automaticky (stačí potvrdiť aktualizáciu) ... pokračovanie

Před 5 hodinami · To se mi líbí · Přidat komentářToto se líbí Tatiana Belovičová, Jaroslav Ferianc, Robert Vallo a 3 dalších.

 

UPC Broadband Slovakia pokračovanie... a vyžiada si cca. 15 minút, počas ktorých nebude možné toto zariadenie používať. Po nainštalovaní novej verzie softvéru sa box reštartne a zapne na tej istej stanici, kde bola aktualizácia spustená. Poradie staníc ostane po nainštalovaní nového softvéru nezmenené. Aktualizácia prinesie aj niektoré ďalšie vylepšenia týkajúce sa funkcií EPG a ovládania niektorých iných funkcií. Zmení sa aj grafická podoba MENU, ktoré sa bude zobrazovať na poloprehľadnom páse, takže v pozadí bude vidno obraz predvolenej televíznej stanice. Ďakujeme Vám za priazeň a prajeme príjemné chvíle pri sledovaní programovej ponuky. Vaše UPC

 

Zdroj: http://www.facebook.com/pages/Bratislav ... 683?v=wall

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak,že přes sliby je nový firmware je v nedohlednu(přehazování kanálů pokračuje)jsem si nějak zvykl,ale vyskytl se jiný problém.

V posledních dnech dochází několikrát za den k zamrznutí obrazu na cca 5-10 sekund,následuje samovolný restart STB.

Po něm však HDD ukazuje,že je prázdný(přitom na něm nějaký záznam nahraný je)a na obrazovce se na krátkou dobu objeví mě neznámá malá ikonka a vedle ní nápis 0 Kb.

Když poté zrestartuji STB sám,tak na HDD se sice nahrané pořady zobrazí,ale u každého se objeví nesmyslné datum,např. 8.12.8932.Po exitu a opětovném najetí do menu se to datum změní na jiné nesmyslné.

Musí následovat další restart a až poté je vše v pořádku,ovšem jen do dalšího samovolného restartu třeba po 2 hodinách...

Chci se zeptat,jestli je to taky chyba firmware,nebo je to na výměnu STB.Platím ze něj měsíčně 150 Kč,ale za to,co z něho mám,bych měl dostávat zaplaceno já,jako tester.

Tohle by si seriozní firma neměla nikdy dovolit vypustit.Nemá ještě někdo podobný problém?

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...