Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Evidentne sú to rozdielne verzovania. Prihľadné menu nemáme a čakáme na nový fw ako na božie zmilovanie.Ja konkrétne čakám, že opravia to čo ste spomínali + problém z HDMI, ktorí mám od začiatku.

zaujimave

 

zaroven je to skoda, pretoze takto sa nikdy nedostanem k changelogu tych slovenskych verzii

 

v kazdom pripade som nepostrehol, ze by ten kaon bol nejak mensi crep ako bol predtym, neskutocne pomaly je stale rovnako, uzivatelsky neprivetivy tak isto, jedina zmena co som postrehol je to transparentne hlavne menu

 

v to, ze by opravili prehadzovanie favorites, ani nedufam, kedze to v tom maili nespominali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hanys.k
Mne by stačilo aspoň keby fungovalo HDMI :D

mne vacsinou funguje, obcas sa mi podari vyrobit modru obrazovku, takze musim rebootnut bud telku alebo kaona

u mě fungovalo, že když se zobrazilo modré okno se zvukem stačilo dát MENU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne by stačilo aspoň keby fungovalo HDMI :D

mne vacsinou funguje, obcas sa mi podari vyrobit modru obrazovku, takze musim rebootnut bud telku alebo kaona

u mě fungovalo, že když se zobrazilo modré okno se zvukem stačilo dát MENU.

mne to myslim nefungovalo, ale pokial by to aj slo, tak po novom, ked je menu uz overlay nad obrazom, tak to uz asi nezafunguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tiger
Mne by stačilo aspoň keby fungovalo HDMI :D

mne vacsinou funguje, obcas sa mi podari vyrobit modru obrazovku, takze musim rebootnut bud telku alebo kaona

u mě fungovalo, že když se zobrazilo modré okno se zvukem stačilo dát MENU.

Bohužiaľ to u mňa nepomohlo. Skúšal som všetko možné aj nemožné, včítane upgrade fw tv, ale výsledok je veľká nula.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník danielzdj

Zdravím. Dnes mi dovezli a nainstalovali KAONa. Po cca 3 hodinách jsem zjistil, že se neaktualizuje čas a tím pádem nejede EPG ani časové nahrávání. Nepomohl factory reset ani pokus o aktualizaci OTA. Nemá někdo nápad jak to zpravit? Reklamaci už mám objednanou, ale až na úterý. FW 11.11.00.03

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...