Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Návštěvník Pafka_024

Dnes po přepnutí na Hallmark (Universal Channel) opět rozházené pořadí kanálů.

Už mě to začíná pěkně s... Ostatní chyby tohoto STB jsem schopen překousnout, ale tohle mě fakt vytáčí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hanys.k
Algoritmus je takový-po vypnutí nebo restartu se několik naposledy zadaných kanálů ocitne pod 1.předvolbou :drunken:

ten smajl mě dojal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TwiST
Nepsal někdo,že pošlou obnovovací signál,který vyřeší samovolné přesouvání kanálů v oblíbených po tzv.update?Už mě to fakt se...Dnes opět,asi již po dvacáté!Totální nezájem o zákazníky,ať se jdou vycpat.

Pokud vím tak jsou s tím problémy i na handanech a neví se čím to je a co to dělá.

 

Za plusminus dva roky s handanem jsem podobnej problem nezaregistroval. Na druhou stranu na kaonu jsem preskladaval programy o vikendu, projel jsem frajersky vsechny programy jako prevenci... dnes je to zase rozhozeny |: Nejde o to, ze je to problem, ale ze to stve a netechnicky zamerena zena je z toho pak na prasky, v zasade medvedi sluzba. Cokoli jinyho by asi slo prezit, ale tohle neni jen chybka, to je proste brutalni naruseni komfortu pouzivani. A tusim, ze ten minulej tejden to bylo taky po prepnuti na hallmark/universal, ale ruku do ohne bych nedal. Dnes tezko rict, stalo se to manzelce.

 

Jay, kez by ... v mym pripade prepnu na nejakej program a z nej se nahle stane cislo 1-5 ... puvodne 30. Napr. (: Vetsinou ihned, bez restartu.

 

Jo, a samovolny restart jsem nejak dokazal zaridit tusim predevcirem ... mam pocit, ze po omylu, kdy jsem zadal nahravani od 1600 do 1150 nebo tak... chvili zamrzlo, pak reboot.

 

 

////EDIT: A kdyz jsem to ted rovnal, tak si skoro rikam, jestli to nesouvisi s prejmenovavanim programu - o vikendu to byl universal, zmena jmena. Dneska se na prvni pozici hodil daring tv, bejvalej xxxxtreme. Takze spis smerem k technictejsim a vic zasvecenym - MUZE to mit souvislost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...