Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Zdravím. Dnes mi dovezli a nainstalovali KAONa. Po cca 3 hodinách jsem zjistil, že se neaktualizuje čas a tím pádem nejede EPG ani časové nahrávání. Nepomohl factory reset ani pokus o aktualizaci OTA. Nemá někdo nápad jak to zpravit? Reklamaci už mám objednanou, ale až na úterý. FW 11.11.00.03

 

Ahoj, v "Nastavení systému" - "Čas" máš Auto a Česká Republika? Pokud ne, vrať se do Továrního nastavení a zační znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě mě napadli dvě možnosti: Vypni Kaon zadním tlačítkem a vytáhni pomalu kartu a po zapnutí vlož opatrně kartu zpět do šachty. Případně volej UPC, ať ti pošlou znovu aktivační signál, myslím že jsou i o víkendu, jenom vyber možnost problém s internetem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník danielzdj

Všechny kanály běží a možnost změny časového pásma mám vyplou (volba času auto/manual je neaktivní, operátor řekl že je to schválně vyplé). Vysunutí karty také nepomohlo. Asi bude problém s Firmware. Není někde ke stažení (třeba i staší verze) abych mohl zkusit přahrání?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S FW k tomuhle hardwarovemu skvostu je to jako se svatym gralem. Kazdy ho chce, ale nikde nelze nalezt. Kazdy o nem mluvi, ale nikdo ho nevidel. UPC ma asi velmi spatnou smlouvu s korejcem, protoze ten s nim udajne (jedna pani povidala) vubec nekomunikuje. Chtelo by to se zeptat pana Maliny, kdy uz konecne Kaon bude bez zavad a plne funkcni (USB port a sitove sluzby)

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny kanály běží a možnost změny časového pásma mám vyplou (volba času auto/manual je neaktivní, operátor řekl že je to schválně vyplé). Vysunutí karty také nepomohlo. Asi bude problém s Firmware. Není někde ke stažení (třeba i staší verze) abych mohl zkusit přahrání?

 

Když už nastavíš čas "Auto" a "ČR" hned v počátku, pak už časové pásmo máš vypnuté, nelze později s časem bez továrního nastavení manipulovat. Je třeba Kaon dostat do továrního nastavení a nastavit čas "Auto" - "ČR".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník danielzdj

Jak jsem již psal : tuto volbu vůbec nemám ani při továrním nastavení. Operátor mi řekl, že tato volba ve verzi FW který používám vůbec není :-( Mimochodem tato volba se sama nastaví při továrním resetu. (provádím ho standartně z menu, třeba mluvíte o nějakém který neznám)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to sorry. Když jsem poprvé instaloval Kaon, tak chtěl nastavit časové pásmo. Mám asi štěstí, zatím jsem nemusel Kaon k dnešnímu dni resetovat. Nevěděl jsem tedy o tom, že už je novou verzí (OTA) s automatickým nastavením času. Nic méně, popisky u nahraných filmů jsou bez písmenek, které obsahují háčky a čárky :) Snad se ještě dočkáme nějakého nového FW, který i zrychlí přepínání programů. Z tohoto důvodu jsem si pořídil ještě druhou kartu s CA modulem od firmy Lica a s rychlostí jsem spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cely je to nejaky divny,

pustim STB Kaon, cas jde vporadku, v "Nastavení systému" "Čas" je Auto a Česká Republika a je to zasedle a nelze nijak menit.

Provedu tovarni nastaveni,

v v "Nastavení systému" - "Čas" mam nyni Manual a "casovy posun" GMT - 30 minut, opet je to zasedle a nelze nijak menit

a cas jde nyni o hodinu a pul pozadu.

 

FW mam posledni 11.11.00.03

 

A ted co s tim teda netusim.

 

EDIT:

zkusil jsem do STB nahrat ten FW 04 na ktery zde odkazuje danielzdj,

Nastavení systému "Čas" je opet na Auto a Česká Republika

a cas jde opet vporadku.

 

Zda se ze ten FW je opravdu novejsi, pokud porovnam zdrojove kody verze 03 a teto 04, tak se znatelne lisi.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...