Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Nepsal někdo,že pošlou obnovovací signál,který vyřeší samovolné přesouvání kanálů v oblíbených po tzv.update?Už mě to fakt se...Dnes opět,asi již po dvacáté!Totální nezájem o zákazníky,ať se jdou vycpat.

Pokud vím tak jsou s tím problémy i na handanech a neví se čím to je a co to dělá.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste ze mam DVB-C tuner primo v televizi, na druhou stranu mam i kaon na nahravani a taky mne to s..e . meli by nam vratim penize za pronajem tech smejdu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste ze mam DVB-C tuner primo v televizi, na druhou stranu mam i kaon na nahravani a taky mne to s..e . meli by nam vratim penize za pronajem tech smejdu

Jo jasně a nebo ty "šmejdy" vůbec neměli kupovat a všichni by jste remcali jak chcete něco co umí nahrávat a zároveň to umí i HD. Zkus si projít starší témata na fóru.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je vtip? Zajímavej názor. Když chci za svoje peníze aby to fungovalo jak má, mám přehnaný nároky asi ne? Ono je někde psáno, že museli nakoupit takový křápy zrovna od Kaonu jo? Někdo to prostě nezmáknul a my máme bejt rádi, že máme aspon něco. Bys mě rozesmál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jenycek

Tak tu dneska byl technik a STB vyměnil.

 

1. Při zapnutí STB a již zapnuté TV se z reproduktorů ozve cca 5 lupnití.

Problém vzniká při běhu STB bez karty -> při inicializaci, aktualizaci,...

 

3. V EPG je název pořadu s diakritikou. Pokud tento program dám nahrát, tak v seznamu nahraného chybí veškeré znaky s diakritikou. Pokud tento nahraný pořad dám přehrát, tak na displayi na STB se diakritika zobrazuje v pořádku.

Bude odstraněno při další aktualizaci

 

4. Poslední dobou se stává, že se při sledování živé TV zmizí obraz i zvuk a TV nahlásí, že není signál. V případě, že se nic nenahrává, stačí STB klasicky vypnout a zapnout. Ale v případě, že se něco nahrává, tak pomůže jen a pouze vytažení ze zásuvky.

 

Prý by to mohlo být "nekompatibilitou" STB a TV.

 

Jak mám mít nastavené parametry na aktualizaci fw?

 

Frekvence: 170500

Symbolová rychlost: 5000

Konst.: 64-QAM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepsal někdo,že pošlou obnovovací signál,který vyřeší samovolné přesouvání kanálů v oblíbených po tzv.update?Už mě to fakt se...Dnes opět,asi již po dvacáté!Totální nezájem o zákazníky,ať se jdou vycpat.

Pokud vím tak jsou s tím problémy i na handanech a neví se čím to je a co to dělá.

 

pokud já vím, na handanu stačilo znovu nechat automaticky proladit kanály a vše bylo ok, bez další nutnosti ručně přesouvat kanály. to kaon nezvládá. není něco na způsob samygo (na tv samsung) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je vtip? Zajímavej názor. Když chci za svoje peníze aby to fungovalo jak má, mám přehnaný nároky asi ne? Ono je někde psáno, že museli nakoupit takový křápy zrovna od Kaonu jo? Někdo to prostě nezmáknul a my máme bejt rádi, že máme aspon něco. Bys mě rozesmál...

Ukaž mi dostupné lepší zařízení za lepší cenu a podporu od výrobce. Zatím o nikom nevím ty ano? Na český trh tyto zařízení dováží, testuje Lica od který pak UPC přebírá, odkupuje ...

Ne nemáš přehnané nároky. Jen bohužel v tuto dobu nesplnitelné. HD DVR stojí cca. 10.000Kč a 151Kč platíš měsíčně. Tzn. že návratnost je tedy po cca. 5,5 letech. Počítám že mnohem dříve už budou ty zařízení mimo záruku a podle mě už budou i jiná zařízení dostupná.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ruzak

Frekvence: 170500

Symbolová rychlost: 5000

Konst.: 64-QAM

 

Pokud tam zadám tyto parametry tak mi to hází chybu #2 : informace ze sítě není správná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...