Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Návštěvník vito
- pokud přepínám mezi kanály tlačítkem "CH" tak by bylo příkemné vidět spolu s číslem a názvem kanálu také informační pruh abych věděl, co právě vysílají. Pokud použiju šipky nahoru a dolů tak zase vidím jenom popisy stanic ale kanály se mi nepřepínají. Za ideální bych považoval buďto zobrazovat informaci o vysílaném pořadu přímo při přepínání tlačítkem "CH" nebo při použití šipek nahoru a dolů přepínat s popisky také kanál.

V tomto bodu s Vámi mírně nesouhlasím. Řekl bych dokonce, že je to poměrně dobře vyřešené. Při stisknutí šipek můžete listovat seznamem kanálů vč. rychlého EPG, takže si můžete nejdříve ověřit jaký to vlastně pořad vysílají. Teprve poté, co mě v průvodci (v popiskách) nějaký ten pořad zaujme, na něj přepnu tlačítkem OK. Při tom se stále můžu dívat na původní pořad, a nemusím při tom přepínat přes všechny kanály. Podle mě je to dobře vymyšlené a velmi praktické. Navrhoval bych řešení, které jste uvedl jako první, tzn. bylo by dobré přidat rychlé EPG i k tlačítkům "CH", přičemž tlačitka šipek bych určitě nechal zachovány v původním stavu. :-)

Souhlasím - teď jen aby si to také někdo povolaný přečetl a naimplementoval :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník silebis

Asi jen u nas si z abonentu delaji testery zadarmo. Jak jsem dneska videl v jednom z jinych temat, napr. v rakousku maji mnohem vetsi vyber prijimacu osvedcenych znacek.

 

Sam ztracim trpelivost. Dneska se mi uz sestkrat zmenilo poradi kanalu. Jednou si nastavim oblibene, chvilku drzi a do par minut je rozhozeno. Znovu nastavim a za chvili opet. :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Dneska se mi uz sestkrat zmenilo poradi kanalu. Jednou si nastavim oblibene, chvilku drzi a do par minut je rozhozeno. Znovu nastavim a za chvili opet. :twisted:

 

Taky mi to dela, vola jsem dnes na infolinku a udajne o problemu vedi, behem pristiho (!!!) tydne ho opravi novy FW..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Kromě výše zmíněných problémů (ze kterých mi nejvic vadí vynechávání písmen s diakritukou v názvech nahraných pořadů a nepovedené přetáčení, kdy při stisknutí play se záznam spustí cca o minutu dál, než by měl) jsem přišel ještě na jednu drobnost...

 

Pokud prohlížíte fotky z USB a máte v Menu -> Nastavení systému -> Nastavené OSD -> Průhlednost menu nastavenou hodnotu nižší než 100%, tak se zpruhlední i prohlížené fotky, což mi přijde docela nepovedené...

Navíc k té průhlednosti, 100% průhlednost podle mě znamená, že je objekt úplně průhledný, ale v Kaonu je to bráno naopak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Intel_sk

ahojte....ticho Vam zavidim UPC.cz......na slovensku je to bieda.....chybaju tu na SK nejake filmove kanaly a aj radio.....Vy tam mate expres a na slovensku sa to neda naladit je to tu bieda.

 

s pozdravom viktor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník goldanko

Ja tiez zavidim UPC CZ. Hlavne moznost vlastnych STB alebo CA moduly v TV.

Co sa tyka tych radii, tak ja na novom KAON-e mam moznost prepnut radio, je tam cca 10 stanic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Intel_sk

ahoj.tak odpoved co som dostal ohladom firmware

Dakujeme za Vas email, co sa tyka Vasej otazky ohladom noveho SW na HD DVR settop box, tak v najblizsej dobe bude vydana aktualizacia.

 

Co sa tyka Vasej ziadosti ohladom radia Expres v Digitalnej retransmisii, tak momentalne neprebiehaju ziadne rokovania, v buducnosti vsak tuto moznost nevylucujeme...

tak neviem no ked sa az teraz zobudil niekto (technik)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Intel_sk

tak dakujem za vysletlenie....tak rychlo aplikuje veci potrebne pre dokonalejsi beh settop boxu ako aj ich ponuka na Balik od UPC za 22€

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník goldanko

Hmmm. Tento skvely stb mam momentalne nefunkcny. Pri aktualizacii precislovanych kanalov sa zasekne vzdy na 18% a samovolne sa restartuje. Asi po 10-tich restartoch sa mi podarilo dostat do menu a spustit obnovu tovarenskych nastaveni. Ked spustim ladenie, znova sa zasekne pri 18% a restartuje sa. Cakam na technika UPC, nech to pride vymenit. Pred ladenim mam signal len 64-67% (myslim si, ze je to malo). Kable mam OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...