Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tiger
bohuzel oprava vystupu na hdmi nebyla soucasti aktualizace :evil:

taktez se vubec nezapracovalo na rychlosti prepinani posunu v epg

Potvrdzujem, HDMI mi stále nefunguje. Popravde som si nevšimol žiadnej zmeny ani u iných chýb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPC-021

Po dnešní akutalizaci když smažu nějakou nahrávku tak okno "čekání" trvá cca 25 sekund, oproti předchozím asi 5 sekundám.

Mazání záznamů oproti HANDANU je HODNĚ nepohodlné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Záleží asi taky na velikosti souboru. U kratších nahrávek je "čekání" kratší, u delších a např. z nějakého HD kanálů to pár vteřin trvá. Ale taky se mi jednou stalo (ještě ale před aktualizací), že jsem dal smazat nahrávku a pak jsem čekal a čekal a čekal.... pak jsem si šel uvařit kafe a okénko "čekání" pořád z obrazovky nechtělo zmizet. Musel jsem Kaona vypnout a pak zase zapnout. Ale jak říkám, to bylo ještě před aktualizací. Včera jsem už s novým fw nahrával a pak i mazal a nezdálo se mi, že by v délce "čekání" byla nějaká změna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPC-021

Jsou to normální dvouhodinové záznamy. U Handanu jsem dal OK a hned to zmizlo. Tady čekám a po smazání se navíc posunu na začátek seznamu, opravdu super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On ten Kaon není až taková hrůza, jak to vypadá - v zásadě se s tím dá žít a svým způsobem ho mám raději než Handan, byť má své malé, větší i největší mušky.

 

Ale instantní time shift a to, že nahrává bez problémů a nic nevynechá, mi celkem stačí. A když si spočítám na kolik let si ho můžu pronajmout za cenu Samsungu, tak už vůbec není co řešit - Samsung by mě zajímal v případě, kdybych mohl přes ethernet z něj vytáhnout nahrávky.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ruzak

Mám takový nepříjemný pocit že od instalace nového firmwaru se mi zhoršila kvalita obrazu. Markantní rozdíl je specielně u ČT4 klasické i HD. I u ostatních HD kanálů (HBO, Eurosport i NG) mám subjektivní pocit že je to nějaké "rozmazanější". Zkoušel jsem i v menu přepínat rozlišení mezi 720p a 1080i ale rozdíl jsem nepozoroval. Máte někdo podobný pocit?

Lokalita Praha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- u nahraných programů byla opravena diakritika

 

Teď jsem koukal na dnešní výsledky nahrávání a diakritika ze všeho, co nahrál časovač, je stále špatně. Dobře to je pouze v případě, že se nahraje aktuálně běžící pořad.

 

Musím říct, že si nedovedu představit, jak někdo může svoji práci takhle flákat a už mi vůbec uniká, že mu to může někdo trpět :-(

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...