Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Musím potvrdit. Samovolné restartování je stále častější. Není den, aby se při přepínání programů alespoň jednou nerestartoval. Situace je tak daleko, že pokud chci něco nahrát, vypínám Kaona a nekoukám na nic jiného, abych při přepínání programů nepřišel o nahrávání. S Handanem se mi to nikdy nestalo.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • CA modul, VTV Set-Top-Box 2G_B, CH7465LG
  • Kladno, Kročehlavy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hanys.k
Musím potvrdit. Samovolné restartování je stále častější. Není den, aby se při přepínání programů alespoň jednou nerestartoval. Situace je tak daleko, že pokud chci něco nahrát, vypínám Kaona a nekoukám na nic jiného, abych při přepínání programů nepřišel o nahrávání. S Handanem se mi to nikdy nestalo.

tak toto se mi naštěstí ještě nestalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak po zkontrolovaní "stavu předplatného" v conax systému v TV a v Kaonu vyšlo najevo, že pro tento měsíc byl v Kaonu nastaven úplně jiný "kód" ... telefonát do UPC to napravil, operátorka poslala obnovovací signál a za chvíly to jelo, pokuď vás bude chtít přepojit na technika, tak je to zbytečné, ten jen poradí reset Kaonu na tovární nastavení, což podle mě nemá smysl (i když jsem to teda udělal)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, skutecne pomaha pouha aktualizace programove nabidky, Kaon si z nejakeho duvodu sam nastavil jine predplatne ci dokonce nejake neexisstujici a je potreba to manualne zaktualizovat pres upc linku. Jinak k tem restartum a dalsim vecem. Bohuzel neni jeste vse doladene, skoda, ze to vyrobci pristroju delaji za pochodu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potvrzuji. mel sem stejny problem, zavolal sem , poslali obnovovaci kod a za chvilku to uz slo..jen mne stve ta infolinka..clovek to musi platit a ceka v poradi pekne dlouho..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPC-021

Stejný problém. Musel jsem nahlásit všechno možné - sériové číslo Kaonu, číslo karty, číslo boxu, pak mi poslal obnovovací signál, ještě jsem měl změnit počáteční frekvenci na 42600 a symbol rate na 6900 - je to tak v pořádku ty hodnoty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...