Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Návštěvník UPC-021

Aha, tak to je dobře. Já tam nahrával ze dvou kanálu zároveň tak předpokládám to tu aktualizaci ani nemoho "vyčuchat" a nabídne mi to aktualizaci později :-)

Předpokládám že při sledování z jednoho tuneru to občas aktivuje druhý tuner a kontroluje aktualizace, což při provozu obou tunerů nejspíše nepůjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tady tak ctu vetsinu problemu tak me napada, jestli nebude problem v dalkovem ovladaci. Ja totiz pouzivam universalni Logitech Harmony 555 a zadny z popsanych problemu nemam.

 

Ahoj, mám Harmony One a jediné co mi nefunguje je posun kanálů (channel up/down). Nastavoval jsi to nějak speciálně? Já jsem si doprogramoval tato tlačítka pomocí originál ovladače a stejně mi na Harmony nefungují.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV
  • Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu jakým způsobem novou verzi firmwaru do Kaonu dostat. Můj Kaon mi automaticky novou verzi nenabízí. Jakou tedy nastavit frekvenci, symbolovou rychlost a konst.? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPC-021

Chybka firmware - možná však to je chybou komunikace stb s smart kartou

Při přepínání programů občas hláška "není přístup"

Při nahrávání dvou programů současně to dělá navíc velmi často - podaří se mi přepnout na jiný kanál (ze stejného plexu) třeba až na 5. pokus a nebo se to přepne a za sekundu obraz zamrzne, po několikerém přepnutí už to drží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník J.Š.

Stav po instalaci nového firmaware:

1. nedostatky v diakritice názvů naprogramovaných a nahraných pořadů trvají.

2. funkce času zobrazování informačních oken stále nefunguje. Informační okna zůstávají trvale zobrazena do doby stlačení tlačítka "EXIT".

Ptám se, zdali by se dalo zjistit, které chyby měl nový firmware odstranit. ( asi otázka pro Tomuse)

Upraveno uživatelem J.Š.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hurka

Moc bych se přimlouval za to, aby další FW umožňoval přehrávání DVD a BR z externích mechanik, připojených prostřednictvím USB. Odpadlo by další zbytečné zařízení a další dálkový ovladač. Pokud má někdo info o objektivních příčinách, proč by to nešlo, prosím o zveřejnění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...