Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Návštěvník UPC-021

hurka: Obávám se že to jsou tak náročné funkce, že nový FW asi stačit nebude. Jinak přehrávat MP3 nebo kdyby to umělo MPG tak i MPG z externí DVD mechaniky by neměl být problém ani nyní. Flashka jako mechanika, je to skoro jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hurka

Zkoušel jsem externí DVD mechaniku, ale USB port se vůbec nezaktivuje, bez ohledu na obsah disku (MPEG2, JPEG, MP3). Takže tam asi nějakej zádrhel ve FW bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TwiST
Jak tady tak ctu vetsinu problemu tak me napada, jestli nebude problem v dalkovem ovladaci. Ja totiz pouzivam universalni Logitech Harmony 555 a zadny z popsanych problemu nemam.

 

Preuc harmony signaly. Ja ho to ucil asi petkrat, nez je chytil dobre, a nadaval jak spacek. Ani moc kratce, ani moc dlouze, s modlitbou na rtech. Nejdriv se spatne naucil stopku, pak zase nefungovalo vypinani ... misty blblo pretaceni... chce to si s tim pohrat.

 

K firmware ... manzelka si stezovala na spatnou cistelnost epg (ta castecne pruhledna zelena je hodne divoka (: ).

A jak padla zminka o tom, ze stb prestane pri prepnuti do menu a zpet dodavat zvuk, tak me sice dava zvuk, ale vynecha obraz, tez pomuze bud vypnuti/zapnuti tv (vzdy), nebo divoky prepinani menu a zpet, obcas se to chyti. Obcas vidim modro misto menu, obcas po navratu z menu misto vysilani. Byt teda presnejsi bude, ze s tim signalem spacha neco, z ceho zblbne televize. Mel jsem pocit, ze je to jen na hdmi.

 

Na prehravani primo bluray bych moc nesazel... Duvod: sifrovani, kodeky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také jsem několikrát přeučoval Harmony 555. Neudržel "3" a "9". Neuvěřitelný boj jsem podstoupil s naprogramováním sequence - "zobrazení seznamu naprogramovaného nahrávání" U Handanu to tuším byla fce T.RecInfo. Tady je přechod do Menu, šipky, OK ...

Chybí mi i základní editace nahrávky, kdy není možné ustřihnout začátek, nebo konec. A poslední věc, musím kontrolovat, jestli se Kaon opravdu vypne. Dvakrát se mi již stalo, že se nevypnul a nejsem si jist, jestli to bylo po nahrávání.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • CA modul, VTV Set-Top-Box 2G_B, CH7465LG
  • Kladno, Kročehlavy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník andy

nestalo se někomu, že při vypnutí večer na hd kanálu a druhy den zapnutí na hd kanálu nejde přepínat programy, musím ho vypnout a zapnout někdy 2 x, pomůže i přepnout na PVR a zpět. dík za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TwiST

Tohle si nevybavuju, ale uz nekolikrat se mi stalo, ze pri spusteni druhyho nahravani (najednou) mi suverenne prerusil prehravani z disku, ktery jsem zrovna sledoval, a musel jsem si ho zapnout znova. Trosku neprijemny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Musim rici, ze me spolehlivost uvedeneho pristroje moc nenadchla. Hlavne pri PVR funkci se pristroj chova nekdy docela divne . Nahral jsem si porad a druhy den jsem si ho bez problemu prehral. Dalsi den po nahravani jineho poradu byl jiz zminovany puvodni zaznam necitelny - datum zaznamu se zmenilo na nesmyslny udaj rok 8785 :-) asi chyba v alokacni tabulce disku - nastesti sel soubor alespon vymazat. Take se mne jiz nekolikrat stalo, ze nahrany zaznam obsahoval chyby - zasek, rozpadnuti obrazu (kosticky) a pak po urcite dobe pokracovani. S takovou nespolehlivosti jsem se u sveho HDD recorderu Sony nikdy nesetkal (jedna se mne hlavne o to samovolne poskozovani nahranych souboru). Dalsi neprijemnost je nemoznost editace zaznamu - to je opravdu docela ostuda. Snad to vyresi nejaky update FW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vito

Stala se mi podobna vec - doba u nahraneho poradu byla 0 minut, zaznam sel sice spustit, ale pri preruseni a opetovnem spusteni mi to nenabidlo klasicme menu s moznosti pokracovani od posledniho mista, ale prehravalo to vzdy rovnou znovu od zacatku. Vymazat to nakonec take slo, ale je to divne.

 

Nedavno to take hlasilo nejake problemy s diskem, neslo to zapnout - zaseklo se to v rezimu bootovani - ale par vypnuti a zapnuti to bez nejakych ocividnych nasledku zatim vyresilo. Tak nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...