Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Návštěvník hanys.k

naopak mi Kaon nahrává přesně podle představ...jestli se mi při dvouhodinovém natočeném filmu staně, že 3x obraz zakostičkuje, tak to je moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPC-021

S nahrávkama jsem zatím spokojený. Jenom jednou se mi stalo že mi to nenahrálo pořad když byly naprogramovány 2 pořady po sobě. Tak mi to nenahrálo ani jeden. Jinak to jede dobře. Občas ale zlobí zapínací tlačítko na bedně. Někdy nejde zapnout a jindy se to vypne až po několikátem stisknutí, což může být i HW chyba protože celé to tlačítko je jak z vietnamské tržnice. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ati

Ja jsem prisel skoro o vsechny nahravky co jsem tam mel, kdyz jsem 4 minuty pote co se spustilo planovane nahravani jsem se rozhodl ho zastavit a pak hned smazat. Pristroj nedokazal smazat tu 4 min nahravku docela dlouho (asi 5 min), porad psalo v dialogu "Cekani" a nereagoval uz na zadnou klavesu ani na dalkovem ovladani ani na pristroji. Po 5 minutach jsem ho vytahl ze zasuvky. Po zapnuti vse v pohode nabehlo a vypada, ze vse funguje az na to, ze jsem prisel o vetsinu nahravek (asi 25) co byli v prvnim adresari, ostatne nahravky ktere byli v korenovem adresari prip. v dalsich adresarich prezili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sebior

Podobná zkušenost, také mi při jedné podobné dlouhotrvající operaci (po někalika minutách přerušené zadním vypínačem) zmizel první adresář i s obsahem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V posledním týdnu jsem zaregistroval docela časté restartování Kaonu při přepínání kanálů. Dost nepříjemné je to, když nahráváte. Také jsem 2x musel ručně měnit řazení programů ve vlastním seznamu. Obávám se, že je to od poslední aktualizace.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • CA modul, VTV Set-Top-Box 2G_B, CH7465LG
  • Kladno, Kročehlavy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tenhle technologický klenot ani ne jeden den a je to teda síla :-)

Zatím jsem viděl jen:

1. zakódovaný kanál, přepnutí na jiný a zpět řeší

2. zaznamenaný pořad někdy neumožní rychloposuv vpřed

3. samovolné ukončení přehrávání zaznamenaného pořadu (zejména pikantní v kombinaci s bodem 2, protože dostat se zpět na místo, kde bylo přehrávání přerušené, není až tak triviální)

4. bezdůvodně dlouhé mazání záznamu

5. tuner tupej jak kopyto, Handan 7000 neudělal kostičku jak byl rok dlouhej, tenhle se s tím pere pořád.

 

Další body jistě brzo přidám. Pokud jsem kdy řekl a nebo si myslel, že Handan 6000 je šmed, co neměl nikdy spatřit světlo světa, tak se omlouvám, hranice byla posunuta, byl to jen šmejd. Šmejd, co neměl nikdy spatřit světlo světa je teprve tenhle Kaon.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj, to přijde :-) Já totiž náhodné chyby přitahuju u všeho, takže to vždycky dostanu naplno a hned :-)

 

Zatím se snažím zjistit jak je to s bodem 5 - zhruba 10 minut na záznamu z HBO HD jsem měl v totálně žalostném stavu, nicméně už se to neopakovalo, takže je možná příčina jinde.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...