Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Návštěvník TwiST
7. Nahrává a současně přehrává a najednou zčerná obrazovka, ale přístroj jde normálně dál ovládat. Pomůže odpojit a připojit HDMI kabel do televize.

 

Nepotkal jsem se s tim, mam jiny problem ... nepomohlo by vypnout a zapnout tv? Minimalne u me na zdi to byva pohodlnejsi (a diky zapnuti chvilku po vypnuti je takrka okamzity - takze to zabere tak ctyri vteriny - tak rychle se k hdmi kabelu nedostanu (: ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak týden s Kaonem za mnou a všimnul jsem si ještě dalších drobností pijících krev:

 

- začátek nahrávání vede často (pokaždé?) k ukončení přehrávání

- použití time shiftu znamená dříve nebo později samovolný restart

- ačkoliv mám signál naprosto super a kostičky prakticky nevidím, tak při nahrávání HBO HD nahrát film bez kostiček je problém. Zajímavé je, že Handan 6000 měl podobné sklony, live bez kostiček, záznam s kostičkama poměrně často (a propojkou to nebylo).

- na hlavu padlá logika nahrávání - ačkoliv má dva tunery, tak nahrát dva pořady za sebou na jednom muxu a dokonce i v rámci jednoho programu tak, aby u prvního neuseknul konec (protože mám nastaveno zaháhení nahrávání o 5 minut před začátkem - dal bych méně, kdyby to šlo, leč bohužel...) je věc zhola nemožná

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zákon je jedna věc a čas v stb a čas na vysílací stanici druhá :-) při nahrávání z dvb-t se mi dlouhodobě osvědčila minuta před (a to mám čas na počítači synchronizovaný), jenže minuta pro Kaon nastavit nejde, tak jsem dal nejbližší možnou hodnotu

 

ale už jsem to dal zpět na nulu, ono je to fuk, na Kaonu jen koukám a mažu, nic si neschovávám, takže pár sekund začátku ev. nenahraných moc nebolí

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak pár sekund je v pohodě, ale když pořad začne o 5 minut dřív, tak už to skoro vadí (asi na AXN o tom zákonu nic neslyšeli :-)).

 

Takže jsem zpět na pěti minutách a kdyby se v další verzi firmware dalo nastavit i jiné číslo z intervalu 1-5, tak by to nebylo špatné.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže mi Kaon u některých programů stále píše "není přístup", např. sport 1, 5 jedou, ale eurosport ne ... na TV s modulem ty programy jedou všechny, vypnutí síťovým vypínačem nepomohlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Provedl bych kontrolu stavu předplatného na obou kartách a pak bych to řešil, pokud předplaatné nebude stejné

 

kouknu na to ... že by si operátoři v upc hráli nebo kaon svévolně měnil :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...