Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Wow, výborně, to jsem docela rád a taky zvědavej ! :)

Teď jen, aby to bylo něco pěkného. Kdybych si měl tipnout, řekl bych, že 1 program bude HD a zbylé 2 SD. :)

 

Jinak dotaz trochu mimo, ale proč UPC nezařadí NASA TV ? V USA to nabízí každá kabelovka a NASA vysílá i volně po netu... SD a 16:9...Bylo by to docela zajímavé imho, v ČR to nikdo nevede.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Což jsou který? APHD a DSHD? Nebo nějaká kravina :( ?

Tak tyhlety dva asi pravděpodobně ještě ne, protože ty i na satelitu nebudou hned od začátku (1.5.), ale mají být součásti až druhé fáze rozšířování HD nabídky.

Takže z těch ostatních HD kanálů, co se na satelitu mají objevit hned a nejsou ještě v digitální kabelovce, připadají v úvahu Rush HD a ESPN America HD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, no v každém případě by mě kterýkoliv z těch 4 jmenovaných HD kanálů potěšil, i když je asi všem jasné, že bych byl rád, kdyby se v kabelu objevily všechny čtyři. :) Ale pokud přidají ESPN America HD, potěž pánbůh...to budu u bedny pečenej vařenej :lol:

 

Jinak, myslíš, že je šance, že nyní zařadí třeba ten Food Network HD, který jedná s operátory nebo je na to příliš brzy a nebo to je úplný nesmysl? Hádám, že asi vědět nebudeš, ale jen mě zajímá, jestli UPC v květnu zařadí něco co se dá tak nějak předpokládat nebo jestli to bude něco nečekaného?

 

Ještě mě napadlo - co když vymění NGC HU za NGC CZ ?

 

Nemáš tomusi nějaké info?

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Ještě mě napadlo - co když vymění NGC HU za NGC CZ ?..

 

Nevím jak ty, ale já už má´m NGC v cz verzi i s upoutávkama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wow, výborně, to jsem docela rád a taky zvědavej ! :)

Teď jen, aby to bylo něco pěkného. Kdybych si měl tipnout, řekl bych, že 1 program bude HD a zbylé 2 SD. :)

 

Jinak dotaz trochu mimo, ale proč UPC nezařadí NASA TV ? V USA to nabízí každá kabelovka a NASA vysílá i volně po netu... SD a 16:9...Bylo by to docela zajímavé imho, v ČR to nikdo nevede.

a nebo to budou kino cs,doku cs,muzika cs

  • Super
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...