Přejít na obsah

AVIZOVANÝ KONEC ANALOGOVÉ NABÍDKY KLASIK


BimboCZ

Doporučené příspěvky

K ukončení nabídky Klasik došlo v severních Čechách v těchto lokalitách:

Chomutov, Jirkov, Most, Meziboří, Litvínov a okolí, Teplice a okolí, Bílina, Ústí nad Labem, Děčín, Jílové, Krupka a okolí, Litoměřice a Lovosice.

Následně by měly být demontovány filtry .... , takže by se všichni měli dočkat signálu s DVB-T

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
127.25	SR 3	 CT 24
135.25	SR 4	 Barrandov TV
151.25	SR 6	 CT 4 Sport
175.25	 R 6	 Nova Cinema
183.25	 R 7	 @ CT 2
191.25	 R 8	 UPC Expres
199.25	 R 9	 @ CT 1
207.25	 R 10	@ Nova
215.25	 R 11	@ Prima
223.25	 R 12	@ Prima COOL
231.25	SR 11	Prima
503.25	 K 25	Prima LOVE
511.25	 K 26	Óčko
519.25	 K 27	Public tv
527.25	 K 28	STV 1
535.25	 K 29	Das Erste
543.25	 K 30	ZDF

@ ... zvuk 6.5 MHz (CCIR D)		

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě k té tabulce. To rozdělení kmitočtů je značně rozdílné v porovnání např. s hlavní stanicí v Praze. Dvoukolejnost v rozdělení kmitočtů kopírující bývalé sítě Karnevalu a povodního UPC zřejmě bude trvalým jevem. No zákazníkům to asi vadit nemusí, ladí se to samo... .

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Analogové DVD
No mě nejde ani tak o cenu jako o to že se mi prostě nechce vyhazovat funkční přístroj na kterej se dá v pohodě koukat.... Prostě až stará TV odejde nebo do ní z nějakýho důvodu kopnu tak teprve pak budu řešit nákup nové. Jasně ty velký placatý TV se mi líběj ale fakt to k životu nepotřebuju. Já se prostě do dnešní konzumní doby nehodim, no :D

 

Hele uživately 666, neomlouvej se, stůj si za svým, nepopírej svoji osobnost, neklaněj se tady před plackama. Já mám taky CRT; ne že bych si nemohl dovolit placku, ale bojím se člena domácnosti, který si jediný vychutná občas nějaký ten film, že by mně s obrazovým podáním s tou novou Plazma/LCD/LED plackou nakopal do zadnice. Někde na fóru jsem četl zděšení právě takového důvěřivce, který přešel z CRT na placku.

 

Není ovšem vše černobílé; koukni někde u známých jak to v reálu vypadá. To velké "big" možná kompenzuje vypiplanost CRT.

 

Hele, Analogové DVD, měl jsme tě za debila, ale zde v tomto článku ti dávají částečně za pravdu. Souhlasím s tebou, že ta CRT je trochu malá, ale rozhodně to není shit. A nezlob se na mně za můj ostrý slovník.

 

http://www.tvfreak.cz/art_doc-423FA5AD0 ... A93A7.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...