Přejít na obsah

UPC se mění na Vodafone


Návštěvník ladcafa@seznam.cz

Doporučené příspěvky

Návštěvník hrochada
před 3 hodinami, cvancara napsal:

Stačí ofuky s CA moduly, protože se potřebují zbavit těch krámů v podobě krabic.

Myslíš ofuky ohledně prodeje? Ptal jsem se týden zpět na Messengeru a zapůjčit prý normálně jdou. Do týdne plánuji objednávat UPC, tak doufám, že mi modul pronajmou - žádný další křáp k TV nechci. Stejně tak prý jde stále přehodit Compal na IPv4 a bridge.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U těch "ultimátních krabiček na všechno" bych nebyl takový optimista, protože už v momentě, kdy vyjdou na trh, začnou zastarávat. Dobře si vzpomínám na různé "eGreaty" apod., které také byly "na všechno" a po pár měsících už akorát na lejno, protože např. Youtube něco změnil a nešlo přehrávat videa, pak zase něco dalšího a nakonec člověk dospěl k poznání, že akorát PC je z toho všechno nejideálnější.
A vestavěné HDD - pokud nebude možné je uživatelsky měnit - jsou úplně k ničemu a radši ať je tam USB 3.0, do kterého půjde připojit HDD externí.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník honziik

Tak to mě moc mrzí, jsem u UPC skoro 15 let, ale doba pokročila a konkurence taky, takže v létě budou zapojovat optiku na Vinohradech od cetinu, takže asi tak....., nikdy bych nevěřil, ze se tady do toho cetin pustí, ale opak je pravdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hrochada

@Marek-26 Někteří lidé hlavně stále doufají v symetrické připojení, ale nedochází jim, že koax není optika. Řekl bych, že stávají upload ještě není na maximu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hrochada
V 1. 2. 2020 v 1:06 PM, Adolf.Shitler napsal:

U těch "ultimátních krabiček na všechno" bych nebyl takový optimista, protože už v momentě, kdy vyjdou na trh, začnou zastarávat. Dobře si vzpomínám na různé "eGreaty" apod., které také byly "na všechno" a po pár měsících už akorát na lejno, protože např. Youtube něco změnil a nešlo přehrávat videa, pak zase něco dalšího a nakonec člověk dospěl k poznání, že akorát PC je z toho všechno nejideálnější.
A vestavěné HDD - pokud nebude možné je uživatelsky měnit - jsou úplně k ničemu a radši ať je tam USB 3.0, do kterého půjde připojit HDD externí.

Jediná možnost je provozovat takovou krabičku na Androidu a ne na uzavřeném systému, ve kterém se stálé podpory aplikací nedosáhne. U Androidu je zase problém s odladěním samotného boxu a bojím se, že se takového vyladěného boxu s podporou všeho jen tak nedočkáme. Za mě vede TV s Androidem (u Philipsu s ním nemám jediný problém) a CA modul. Třeba se po nahrazení platformy Horizon dočkáme aplikace pro Android TV na zpětné zhlédnutí a videotéku 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...