Přejít na obsah

UPC se mění na Vodafone


Návštěvník ladcafa@seznam.cz

Doporučené příspěvky

Lepší bude počkat do 1. dubna, protože to nabude účinnost i změna ZoEK, např. v § 63 odst. 1 písmeno

p) pro případ ukončení smlouvy před uplynutím doby trvání, na kterou je smlouva uzavřena, ať již výpovědí, nebo dohodou smluvních stran,

1. informace o výši úhrady, která smí být v případě smlouvy se spotřebitelem požadována pouze, pokud smlouva skončí do tří měsíců od uzavření, a která nesmí být v případě smlouvy uzavřené se spotřebitelem vyšší než jedna dvacetina součtu měsíčních paušálů zbývajících do konce sjednané doby trvání smlouvy nebo jedna dvacetina součtu minimálních sjednaných měsíčních plnění zbývajících do konce sjednané doby trvání smlouvy, přičemž výše úhrady se počítá z částky placené v průběhu trvání smlouvy, a pokud je poskytována sleva oproti ceníkové ceně, nelze určit výši úhrady z ceníkové ceny

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já spíše myslel z toho pohledu, že to VF nemá a tak to nebude chtít zavádět (ať už z jakéhokoliv důvodu), nehledě na nový ZoEK.

Třeba se jednou konečně dostaneme do stavu, kdy to tady nebude jak na arabském tržišti a slevy nebudou existovat. Ještě chápu nějaké balíčkové slevy (víc produktů, levnější výsledná cena) a třeba první měsíc zdarma na vyzkoušení. Ale tak to vidím já a většinou když tohle řeknu, tak na mě koukají jak na exota.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, Marek-26 napsal:

Ještě taková úvaha. Třeba VF zruší věrnostní slevu a nebudeme muset sledovat, co se v podmínkách změnilo atp.

Přesně tohle by bylo fajn, kdyby zrušili ty pitomé tanečky kolem na tomto fóru tolik diskutovaných "věrnostních" slev. Nějaký průhlednější a uživatelsky příznivější systém by to chtělo.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nevím, jestli je to primárně kvůli znepříjemnění odchodu jinam., ale v mém případě (věrnostní slevu jsem nežádal, byla mě nabídnuta od UPC kdysi) to má výhodu v tom, že když bych si spočítal normální cenu služeb a zařízení, které díky oné slevě mám, tak bych to odmítl platit (tedy bych to vše neměl), neb by to přesáhlo rozpočtovou rozvahu, kterou jsem ochoten akceptovat. Takže já jsem rád za věrnostní slevu

Věrnostní sleva se dává na 1 rok a je možno ji po roce prodloužit, nebo zrušit. Rok je, myslím, přijatelná doba pro to, aby si zákazník měl čas uvědomit, jestli chce pryč od UPC/Vodafone, jestli se bude stěhovat jinam, a tak podobně.

Upraveno uživatelem Ivo Mašek
  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hrochada

Věrnostní sleva je za mě poněkud nelogická. Nechápu, proč UPC udržuje dvojí cenu, když by logicky mohla být cena s věrnostní slevou cenou normální. Dle mého názoru používá tu nevěrnostní cenu oproti věrnostní minimum lidí.

Upraveno uživatelem hrochada
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zas na druhou stranu firmy potřebují mít jistotu stabilního příjmu po celý rok. Věřím, že i proto byla tato množstevní sleva poskytována rovnou poměrnou částí každý měsíc. Jinak by to mohlo být stylem, že po 9 měsících budou další tři např. zdarma. Ale pak by UPC mělo tři měsíce v roce výpadky příjmů. Ona to bude ve výsledku kombinace všeho možného dohromady.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...