Přejít na obsah

UPC se mění na Vodafone


Návštěvník ladcafa@seznam.cz

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Jirka007 napsal:

Dnes jsem polozil Vodafone otazky,protoze jsem predpokladal ze od 1 brezna se konecne neco pohne,zmeni.Snad budou odpovedi zajimat i zdejsi kolegy a kolegyne,kteri pouzivaji UPC od zacatku jako ja.Pokud ne at moderator tyto informace klidne smaze.

Jiří Vinduška pro Vodafone CZ
1 Brezna tu mame,tak dozvime se my zakaznici konecne,jestli bude novy setobox 4 K a jak je to s TV Vodafone co nahradi Horizon GO u byvaleho UPC?A co aplikace do Android TV?A zvyseni rychlosti na 1 Giga u internetu?A bude konecne zarazena STV3 a Markiza do programove nabidky?
 
Vodafone CZ Dobré ráno, Jiří,
ptáte se nás na službu Vodafone TV, kterou jsme ještě nepředstavili, proto prosím o pochopení, že když jsme ještě službu nepředstavili, tak k ní všechny informace dostupné nejsou. Ale co vím, tak vám rád odpovím 🙂
1) Nový set top box 
bude podporovat 4K rozlišení, přesněji - bude na toto vysílání připravený. Zatím totiž není moc obsahu, kdy byste mohl 4K opravdu využít.
2) Spuštění Vodafone TV si určitě všimnete, o tom nepochybuji 🙂 Zatím pro vás datum nemám, ještě prosím o trpělivost. Nicméně počítáme s tím, že Vodafone TV nahradí v budoucnu Horizon TV včetně aplikace Horizon GO. Zatím předpokládáme, že k převodu stávajících zákazníků na novou Vodafone TV by mělo dojít tento nebo příští rok.
3) U Vodafone TV počítáme i s podporou chytrých televizí (později během roku).
4) Zvýšení rychlosti připojení na 1 Gbit/s vám teď nemůžu potvrdit ani vyvrátit, nic jsme v tomto ohledu neoznámili.
5) Ani STV3, ani Markízu vám slíbit nemůžu.
Ondra

tak jenom vyhýbavý odpovědi .Nic vlastně neřekli .Ani neřekli ,jestli budou hýbat s cenou .Když nebudou mít věrnostní programy tak jsou ceny trošku předražené oproti konkurenci.

 

  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station, CA modul
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, homberg napsal:

Tak pro mne od 1.brezna jedina zmena - prestaly hrat kanaly CTv (1, 2, CT24, CTArt, CTSport). Do vcerejska ok. Dnes naskoci a po asi 3 vterinach cerna obrazovka a jde jen zvuk. Ostatni programy hrajou ok.

V Ostrave hrajou tyhle vsechny - jak v SD, tak i v HD, jak v DVB-T, tak i DVB-C.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, namec napsal:

Mě by spíš zajimalo,jaká bude cena,až mě skončí věrnostní období. 

Nefiremním zákazníkům, kteří využívali věrnostní portfolio, bude věrnostní portfolio zrušeno za současného ponechání zvýhodněných cen, jakožto poděkování za loajalitu. Výhoda bonusu bude všem těmto zákazníkům nadále zachována.

  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station, CA modul
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ja chápu,že když  jedu ve věrnostní obdobi,že mě ponechají stávající cenu.Ale věrnostní období jednou skončí, v mém případě sice až v prosinci,ale skončí. A proto se ptám,jaká bude cena,kdyz věrnostni výhody budou zrušeny.

Je pěkný,že napíší,že Výhoda bonusu bude všem těmto zákazníkům nadále zachována,ale já to chápu tak,že po skončení věrnostního obdobi najedou zákazníci na plnou cenu,tudíž zdražení.

Nebo-li,kdy zveřejní nový ceník.

Upraveno uživatelem namec
  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že Vodafone to napsal celkem jasně :

Věrnostní program

Nefiremním zákazníkům, kteří využívali věrnostní portfolio, bude věrnostní portfolio zrušeno za současného ponechání zvýhodněných cen, jakožto poděkování za loajalitu. Výhoda bonusu bude všem těmto zákazníkům nadále zachována.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, tomus napsal:

Myslím že Vodafone to napsal celkem jasně :

Věrnostní program

Nefiremním zákazníkům, kteří využívali věrnostní portfolio, bude věrnostní portfolio zrušeno za současného ponechání zvýhodněných cen, jakožto poděkování za loajalitu. Výhoda bonusu bude všem těmto zákazníkům nadále zachována.

Takže stávajícím zákazníkům,který využívají v tuto dobu věrnostní období,těm se cena ani v budoucnu nezmění,nový zákazníci budou mít ceny nové.Snad budou mít ve Vodafonu dost rozumu na to,aby i novým zákazníkům dávali ceny rovnajícím se cenám,které jsou v tuto chvíli ve věrnostním.Mít dvojí ceny na jednu službu není dobrá věc.

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lucas456

Zdravím. Tak nějak jsem se v tom ztratil.. mám internet a TV komfort kterou chci buď zrušit nebo snížit na základní balíček .. což by neměl byt problém.. ale pokud bych chtěl TV zrušit a ponechat si pouze internet a mám ještě věrnostní obdoby cca rok takže jak je to s předčasným ukončením teda? Jak se bude počítat pokuta nebo nebude žádná nebo jak tomu mám rozumět. Chápu to tak ze pokud počkám do toho dubna tak mi vlastně věrnostní obdoby zruší a já muzu službu ukončit než pokuty ? Mám v pronajmu ca modul a koupeny modem na internet za plnou cenu cca 2200kc tak nějak stal myslím..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...