Přejít na obsah

UPC se mění na Vodafone


Návštěvník ladcafa@seznam.cz

Doporučené příspěvky

Jinak nevím, jaký na to mají názor ostatní, ale mně tyhle služby jako Videopůjčovna (pokud to bude něco jak má O2 nebo jako je My Prime), Banaxi, My Prime apod. už přijdou skoro zbytečné - radši bych, aby tam byla aplikace pro Netflix a aplikace pro HBO GO a myslím, že to by zatím stačilo. Časem případně třeba i Disney+, až vstoupí na český trh.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic naivního na tom nevidím. Ve 4K už je dnes spousta obsahu na Netflixu, na YouTube, z lineárních kanálů pak třeba vysílá Love Nature, (který vysílá i s českým dabingem), hudební Lounge TV, NASA TV atd. Toho obsahu bude navíc neustále přibývat, takže myslím si, že v tuto chvíli už 4K STB rozhodně smysl má.

Upraveno uživatelem Tommy Kindernay
  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážený Cvancara,tady nejde jen o nějaký obsah 4K,který běžně sleduju na YouTube,Netflixu,stahuju z torrentu atd ale mě jde o to,že ten nový box bude upscalingovat,to co poběží v TV a obraz z HD a i SD bude rozhodně lepší.Zvuk v Dolby Atmos rovněž.O rychlosti,stabilitě a snad i řazení kanálu nemluvě.Takze naivní já rozhodně nejsem,spíše Vy.Jinak s Vodafonem jsem mluvil vše vypukne opravdu 1.3.2020.Do té doby prý je ale vše tajemství a přesně detaily a parametry setoboxu nechtějí sdelit

Upraveno uživatelem Jirka007
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Vodafone TV, HD DVR Mediabox, HD mediabox.
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
před 3 hodinami, Tommy Kindernay napsal:

radši bych, aby tam byla aplikace pro Netflix a aplikace pro HBO GO a myslím, že to by zatím stačilo. Časem případně třeba i Disney+, až vstoupí na český trh

Ostatnim jsou streamovaci smirovaci sluzby uplne ukradene a pouzivat je nebudou, at jsou od kohokoliv.

A Vodafone pochopitelne nema zajem, aby poskytoval pristup k cizim sluzbam, za ktere divaci plati zcela cizim subjektum a naopak ma eminentni zajem rozjet sluzbu vlastni a naverbovat co nejvic platicich ovecek na ni, aby dostaval zaplaceno Vodafone a ne nekdo cizi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Jirka007 napsal:

Vážený Cvancara,tady nejde jen o nějaký obsah 4K,který běžně sleduju na YouTube,Netflixu,stahuju z torrentu atd ale mě jde o to,že ten nový box bude upscalingovat,to co poběží v TV a obraz z HD a i SD bude rozhodně lepší.

Stb který umí kvalitně upscalingovat na 4K asi nebude levný, protože jde o velmi náročnou práci a proto vyžaduje rychlejší procesor. Podle mě samotná TV to umí lépe, i upscaling a deinterlacing. Proto v nastavení vystupu stb mám vždy 1080i50 a ne 1080p50.

  • Super 800 Mb/s Profi
  • -
  • Komfort
  • VF Station + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
před 7 minutami, Jirka007 napsal:

nový box bude upscalingovat,to co poběží v TV a obraz z HD a i SD bude rozhodně lepší

Upscaling neni nic jineho nez "pleteni bice z hovna", protoze v obraze proste NENI vic informaci nez kolik jich tam je, takze zbytek se proste muze jen a pouze VYCUCAT Z PRSTU.
A uz od dob nasich pradedu vime, ze  z hovna bic NEUPLETES.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...