Přejít na obsah

UPC se mění na Vodafone


Návštěvník ladcafa@seznam.cz

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen
před 7 hodinami, Slamb napsal:

bylo by fajn, kdyby v roce 2020 nebyly potřeba žádný nesmyslný set-top boxy, moduly nebo karty

Dobra hovadina...
Internetovi onanisti at se jsou se svyma telefonnima nebo maximalne tak netbookovyma displejema ukajet nekam k IPTV nebo streamovanym kostickovanym sluzbam... nikdo je u UPC nedrzi.
A nam ostatnim, kteri se nepotrebuji nechat šmírovat , kdy a co sleduji, a maji doma na zdi poradna zobrazovadla, at zustane normalni kabelovka s poradnym obrazem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VF může tlačit co chce, naštěstí už má spousta lidí zkušenost s IPTV od UPC, a že by jásali nadšením, to se říct nedá. A pořád jsou alternativy, pokud by byl VF takový blázen a klasickou kabelovku pohřbil (SAT, případně DVB-T2 - byť zde samozřejmě s omezenou programovou nabídkou a nižší kvalitou).

  • Souhlasím 4
  • Nesouhlasím 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ApacheSK
před 16 hodinami, Evzen napsal:

Dobra hovadina...
Internetovi onanisti at se jsou se svyma telefonnima nebo maximalne tak netbookovyma displejema ukajet nekam k IPTV nebo streamovanym kostickovanym sluzbam... nikdo je u UPC nedrzi.
A nam ostatnim, kteri se nepotrebuji nechat šmírovat , kdy a co sleduji, a maji doma na zdi poradna zobrazovadla, at zustane normalni kabelovka s poradnym obrazem.

Trochu podpichnem, ale keď nepotrebuješ sa nechať špehovať tak to môžeš vyhodiť všetkú elektroniku preč 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

UPC se stává součástí Vodafonu 1. 4. 2020 bude dokončen proces fúze sloučením společností UPC Česká republika, s.r.o., („UPC ČR“) a UPC Infrastructure, s.r.o., s Vodafone Czech Republic a.s. („Vodafone“) jako nástupnickou společností a všichni zákazníci UPC ČR se od 1. 4. 2020 automaticky stávají zákazníky Vodafonu. Ve stejný den vejde v účinnost nová úprava zákona o elektronických komunikacích, a to je také jeden z důvodů, proč měníme i obchodní podmínky. Více informací naleznete od 1. 3. 2020 na tam.je/zmena.

tak jsem zvědavý co nás čeká ???

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem mírný optimista. Věřím, že nás čeká nový a mnohem lepší set top box, aplikace pro Netflix, který si půjde přiobjednat k balíčku, nové kanály atd. Samozřejmě taky mám z toho trochu obavy (hlavně aby třeba nevyřadili moje oblíbené hudební stanice), ale Vodafone se určitě bude snažit, aby ta nabídka byla co nejpestřejší a aby třeba i přetáhli lidi od O2 a jiných operátorů.

Jinak určitě očekávám, že Vodafone TV bude nejen pro nás, co máme kabelové připojení, ale Vodafone ji nabídne i formou IPTV tak, aby ji mohl využívat kdokoli, kdo má doma internet. Určitě to budou mít jak přes DVB-C, tak i přes IPTV.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník William_

Nový set-top box a netflix k balíčku. Těmito novinkami by mi zalepili pusu 🙂

Zatím ale zůstanu jemně skeptický hnidopich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hrochada

Za mě je DVB-C minimálně datovým tokem lepší jak IPTV. Zkušenosti s IPTV mám a kvalita obrazu je mnohem horší jak u kabelovky, takže já bych byl taky proti. Myslím a doufám, že Vodafone ponechá obě možnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...