Přejít na obsah

Zkušenosti s TV kartou Technisat CableStar HD 2


vpa

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
Návštěvník kraja

Omlouvam se, ze to neprocitam cely, ale od roku 2008 se toho asi dost zmenilo :) Takze, doporuci mi nekdo prosim konkretni zarizeni, abych od UPC chytal signal co mam v TV i v PC?

TV mam zapojenou do HDMI v KAON boxu, pak mam druhy KAON box, co jsem jeste nevratil.

Takze se mi tu rysuje moznost nejakeho pripojeni PC k tomu druhemu KAONu (kilo za pronajem mesicne snesu), nebo nejaka PCI karta, kterou pichnu do PC a chytim tam co v TV, coz zapojim pocitam normalne do dalsi zasuvky?

A pak je otazka, ktere karty jsou "podporovane"? V CR jsem skoro nic DVB-C nenasel (vyjma nejakych prodejen s Technisat CableStar HD2, coz jsou ale nejaci zivnostnici a nikdo velky to nema, takze to spis vidim na neupdatovane skladove zasoby), neco jsem nasel na eBay, ale pokud mate nekdo osobni zkusenost s necim co fakt aktualne funguje, budu moc rad :) Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

... ale od roku 2008 se toho asi dost zmenilo Od roku 2008 snad, ale od roku 2012 (poslední příspěvek) zase tako moc ne. Produkty TechniSat nepodporují v UPC nyní používané moduly CAM+, na přímý dotaz Technisat odpověděl, že ani nebudou... USB pc tuner nabízí Lica, podle ohlasů na fóru je plně funkční. Pokud se přece jen odhodláš pročíst fórum, nebo alespoň toto téma, najdeš tu i další typy jak do PCI(e) slotu, tak i USB. Pokud budeš hledat na netu, pak důrazně varuju před tunery Turbosight (TBS....)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Jen doplním. TechnoTrend TT-connect CT-3650 CI je jednotunerový přijímač, tzn. v jednom okamžiku lze nahrávat pouze jeden multiplex, ale dokáže přijímat jak DVB-C, tak i DVB-T, což je u UPC výhodné....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Přímo miluju ty diskutéry/tazatele, kteří položí dotaz, nejlépe ve více vláknech a na více fórech (TV Freak) a pak nejenže nepoděkují, ale už se víc ani na jednom fóru neozvou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník Pablo

zajímalo by mně jestli mi tady někdo odpoví :evil::evil::evil: , někde na desaté strance jsem se ptal jak zprovoznit dalkovy ovladač v DVBvievru kartu už mám cca.2,5 roku a nikdo mi nedokázal odpovědět :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pablo

tak jsem se spletl je to na 8 stránce a jestli jsem dobře počítal tak je to deváty příspěvek :roll: samozřejmě že mám čidlo zasunuté v kartě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...