Přejít na obsah

Zkušenosti s TV kartou Technisat CableStar HD 2


vpa

Doporučené příspěvky

Návštěvník yaho
V DVBViewer TE2 když kliknu na modul podmíněného přístupu tak se mi otevře okno jen na cca 3 sekundy a já nemám možnost cokoli kontrolovat či nastavit .

Měl jsem úplně stejný problém. Okno se otevřelo na pár sekund a konec. Bohužel s touto kartou nové CI+ moduly nefungují, jak se již přesvědčilo více uživatelů. Já osobně jsem kartu prodal a koupil Technotrend CT-3650 HDTV USB+ CI, kde CI+ modul funguje bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem úplně stejný problém. Okno se otevřelo na pár sekund a konec. Bohužel s touto kartou nové CI+ moduly nefungují, jak se již přesvědčilo více uživatelů. Já osobně jsem kartu prodal a koupil Technotrend CT-3650 HDTV USB+ CI, kde CI+ modul funguje bez problémů.

Měl bych dotaz na Technotrend CT-3650 HDTV USB+ CI:

Zkoušel si pod XBMC, resp. pod Linuxem (včetně CI+ karty)?

Vidíte někdo problém provozovat 2 Technotrend CT-3650 HDTV USB+ CI + 2x CAM moduly UPC najednou (jedna by sloužila pro nahrávání druhá pro zobrazování)?

Máš CAM modul + Smart kartu od UPC nebo od Licy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník yaho

Kartu jsem zkoušel pouze pod Win7 64b s dodávaným SW TT-Viewer a také s demo verzí DVBVieweru. V obou funguje tuner i CI+ modul bez problémů. Tzn. mohu sledovat všechny placené programy jako na TV. Pokud by byl zájem, mohu zkusit i jiný SW. Ale jen na Windows, jelikož Linux nepoužívám.

 

CAM Modul + kartu mám od Licy z prosince minulého roku. Jedná se o verzi CI+, SW: CNX-SECPLUSGRC-2.8.2, HW: 4.0.2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník

Ještě mám dotaz na spotřebu u CT-3650 HDTV USB, pokud máš čím změřit. Jaká je běžná spotřeba u přijímání DVB-C streamu a jaká je spotřeba při zapnutém PC, pokud nepřijímám DVB-C stream, Případně i standby spotřeba. dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník yaho

Tak jsem se dostal k tomu, abych vyzkoušel XBMC a zdá se, že s tunerem funguje bez problémů. I když v tomto případě záleží na tom, zda je tuner podporován streamovacím serverem (backend). Já jsem použil MediaPortal a ten si s tunerem rozumí, takže lze sledovat všechny stanice včetně kódovaných a HD kanálů.

 

Jinak spotřebu bohužel nemám jak změřit. Jen můžu říct, že se tuner hodně zahřívá, pokud přijímá stream. Po čase je celkem težké na něm vůbec udržet ruku :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník blueflash

Prosím o "odpuštění" pročítání tohoto dlouhého topicu, který už nemusí ani plně akutální a o zopovězení otázky - pokud si pořídím CableStar bez přístupové katy, naladím alespoň neplacené programy? Na TV s DVB-C tunerem (bez karty) mi to tak šlo, tak bych předpokládal, že i s CableStar by to mohlo jít též. Chci dostat do PC ČT4 HD a to levně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Retiree

Včera (středa, po cca týdenní nepřítomnosti) jsem naplánoval nahrávání pořadu Stonehenge Apocalypsa z tv Barrandov a filmu Dokud nás smrt nerozdělí z tv Nova Cinema.

Ani jeden z obou pořadů se neuložil, po celou plánovanou dobu nahrávky se asi 45x za minutu vytvářel soubor s nulovou velikostí a se stejnou frekvencí i příslušný textový soubor s informacemi o pořadu. Večer jsem bez problémů nahrál jiný pořad z tv Prima Cool. Dnes v poledne obě televize stejné pořady opakovaly, zkusil jsem je tedy znovu nahrát, výsledek stejný...

Zaregistroval jste někdo podobný problém? Nemůže to být počátek snahy (UPC nebo provozovatele tv) o vydírání ze strany OSA a podobných organizací? Nebo je to problém jen mého software/hardware?

Karta USB CableStar Combo HD CI, CAM ještě TechniSat (pouze CI), soft DVBViewer Pro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...