Přejít na obsah

Zkušenosti s TV kartou Technisat CableStar HD 2


vpa

Doporučené příspěvky

Návštěvník Pablo

hledal jsem dlouho, ale je tu toho hodně a nic jsem nenašel, to se teda vůbec nikdo nenajde kdo by mi to prozradil nebo tu dal odkaz kde bych našel návod na zprovoznění Dálkového ovladače :?::?::?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Nevím, v čem chceš poradit. Neuvádíš, jaký program používáš. Pokud DVB Viewer, tak tam není třeba žádný plugin ani žádné nastavování pro karty TechniSat, totéž zřejmě platí i pro DVBV TE. Pokud DO nechodí, patrně bude vadné IR čidlo, nebo spíše ten "bakelitový" křáp DO. Osobně jsem DO k této kartě sice zkoušel, ale nikdy nevyužil. Pokud používáš jiný program, nemusí to platit.

Test IR čidla pomocí digi foťáku nemohu odzkoušet, mám vybité baterky, ale soudím, že zaměřením do objektivu by se na displeji foťáku mělo cosi objevit (snímací dioda by měla "svítit", nebo problikávat).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Čidlo - snímač jsme nikdy foťákem nekontroloval.

Naopak DO běžně. Stačí mobil s foťákem. Snímač fotoaparátu "vidí" i infra, takže na displeji foťáku - mobilu je vidět svítící dálkové ovládání.

Samozřejmě, že správně je, že svítí jen při stlačení nějakého tlačítka. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pablo

používám DVBviever, takže jsem zkoušel ten ovladač a ten funguje, čidlo nevím jak vyzkoušet, ale zkusil jsem ještě čidlo z WinFast DTV2000H a taky nic :cry: není třeba něco nastavit přímo v DVBvievru :?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Tak asi neporadím. Používal jsem 3 karty Technisat, DO jsem pouze odzkoušel a uložil do skříně. V DVB Vieweru jsem nikdy nic nenastavoval - mluvím o placené verzi DVB Viewer Pro, nikoli o DVB Viewer TE2, tu nepoužívám, i když by to mělo být stejné. A také mluvím o standardně s kartou dodávaném DO.

Pro použití ovladačů jiných výrobců je k dispozici doplněk WinLirc, zřejmě se hojně používá, ale já ho neznám. U posledních verzí DVBV se WinLirc stahuje při instalaci programu, nebo ze stránek DVBV, ale tím to nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník mkarek

asi to semka nepatří:

Jestli máte zájem prodávám pci

TechniSat CableStar HD 2

puvodní cena 2000kč prodám za 900kč nepoužívaná plně funkční aji org krabice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

mkarek, jsi víceméně pravidelným návštěvníkem fóra, takže o existenci sekce Bazar určitě víš, tak proč svou nabídku rozšiřuješ v mnoha dalších tématech? IMHO, cena je poněkud nepřiměřená, vzhledem k (ne)podpoře CI+ rozhraní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník WARP

Mohl by mi někdo nahrát ovladač s DVBViewer TE ve verzi 1.3 pro tuto kartu, po reinstalaci PC jsem totiž zjistil, že všechny odkazy pro tuto kartu jsou na stránkách výrobce smazané :-((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...