Přejít na obsah

DVR -problémy s nahráváním


Návštěvník baf

Doporučené příspěvky

len tak dokumentacne, pretoze uz som fakt rezignovany

 

nejaku dobu som si myslel, ze som nad tym handanom vyhral, viedlo ma k tomu to, ze uz snad mesiac-dva nahraval tak ako mal, ziadne cierne obrazovky, atd.

zjavne ho tento nudny zivot omrzel, tak si vymyslel fintu a zacal nahravat kazdy program o hodinu neskor ako bolo nastavene

vsimol som si to asi po dni a pol, po vypnuti a zapnuti sa zas spamatal

(ked som si to vsimol, cas ktory deklaroval bol 10:04 (a tolko aj bolo), 4 minuty nahraval, nastavene nahravanie mal 9:00-9:30)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to pouzvas jednorazove nahravani pres EPG ?

 

nie, 99% veci nahravam cez opakovane nahravanie (kedze vlastne nahravam hlavne serialy)

 

Jinak mam zkusenosti, ze pokud se pouziva jine nez jednorazove, tak nastavaji problemy s tim ze DVR obcas neco nenahraje.

no mne sa take este nestalo (teda okrem pripadov, ked sa zasekol, vtedy je pochopitelne, ze uz nenahral nic, ci uz z epg alebo opakovaneho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zvláštní, já jsem teď taky delší dobu zcela bez nahraných černých. Ty Handany mají snad mezi sebou nějakou sociální síť :-)

 

Ale to posunutí o hodinu už jsem taky jednou viděl - byla to nahrávka podle EPG z Prima Cool.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPC-021

Teďkom se mi stalo, že jsem nahrával od 20:00 do 22:00 dle EPG, 30 Minut posunutí nastaveno v menu

A mám 2 nahrávky se stejným názvem

Jedna od 20:00 do 22:00

a druhá od 22:00 do 22:30 :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník s
Možná mě ukamenujete že už to tu je ale jsem línej hledat :D

Pokud DVR nahraje něco a pak je tam jen černá obrazovka prý pomůže když před přehráváním máte navolen ten kanál ze kterého bylo přehráváno. Něco s kódováním :?

nie je cierna obrazovka ako cierna obrazovka

pri niektorych to pomoze (ked si handan len poznaci nahravku ako dekodovanu, ale v skutocnosti ju nedekoduje), pri zvysku nie (ked ju dekodne uplne zle)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...