Přejít na obsah

DVR -problémy s nahráváním


Návštěvník baf

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

Tak se možná dočkáte odstranění těchto problémů, protože jsem si všiml, že se nejspíš testuje nový SW pro Handan CV-6000 DVR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPC-021

Super, no to jim to trvalo.

Neví někdo technické podrobnosti jak probíhá SW upgrade pro STB?

To si ten Set top box aktualizaci vyžádá u UPC (nějakým zpětným kanálem) a UPC ji po kabelu vyšle?

A nebo UPC neustále furt dokola na nějakém kanálu vysílá nejnovější SW a stb si to jen naladí a přijme?

 

Existuje vůbec u DVB-C nějaký zpětný kanál?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
A nebo UPC neustále furt dokola na nějakém kanálu vysílá nejnovější SW a stb si to jen naladí a přijme?

Ano, až UPC nový SW/FW uvolní, tak si jej STB sám stáhne a zaktualizuje se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník evajoska
Podle mě taky docela blbne, hlavně mě strašně vadí, že kolikrát je vidět maximálně jeden či dva pořady, nebo dokonce vůbec žádný (i to se často stává), je nutné přepnout až na daný multiplex, aby se vůbec EPG zobrazilo. Někdy to naskočí hned, někdy to trvá déle. Dříve to takhle nebylo a docela to snižuje komfort.

 

Jinak se mi stává, že se zasekává rychlé EPG, kolikrát se chci jenom kouknout na další pořad, ale EPG je zaseklé např. někde na 16:00 hodinách, i když je už jak dávno dejme tomu 19:00 hodin. V tomto případě pomůže jen vypnout STB a znovu jej zapnout.

 

Mě stává, že se úplně ztratí čas i datum. A dá to práci ho dostat zpět. Musím několikrát přepnout EPG a OK a stránkovat než se znovu načte. Jo a vypnutí ze sítě taky nepomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPC-021

No to ano, ale tuším je nutno zvolit, aktualizaci FW, ale to je jedno.

Mi šlo o tu technickou stránku. Zapojím nově vybalený Handan 5000 hned se aktualizuje. a tak se ptám:

UPC to vysílá furt dokola ten soft a přijímač jej pouze příjme, a nebo si ho ten STB nějak aktivně po zpětném kanálu (jestli vůbec je) vyžádá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi šlo o tu technickou stránku. Zapojím nově vybalený Handan 5000 hned se aktualizuje. a tak se ptám:

UPC to vysílá furt dokola ten soft a přijímač jej pouze příjme, a nebo si ho ten STB nějak aktivně po zpětném kanálu (jestli vůbec je) vyžádá?

Ano UPC to vysílá furt dokola a pokud STB zjisti ze je k dispozici vyzsi verze FW, tak si ho automaticky stahne, zpetny kanal tam samozrejme neni.

 

Mě stává, že se úplně ztratí čas i datum. A dá to práci ho dostat zpět. Musím několikrát přepnout EPG a OK a stránkovat než se znovu načte. Jo a vypnutí ze sítě taky nepomůže.

Vetsinou staci prepnout na jiny kanal nebo multiplex.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník alandelon

Během 1 měsíce mám již třetí kus CV6000.I ten poslední nahrává tmu a zamrzá,že nejde vypnout apod.A technik se divíí a já ještě víc,jak něco takového možné.Kasírovat 150 Kč měsíčně za věc,která nefunguje.Nejhorší na to všem je,že UPC ví,že je to jejich problém a dělá mrtvého brouka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPC-021

V poslední době se mi stává, že když projíždím záznam rychloposuvem a poté jej normálně sleduji, tak zvuk je o obraz opožděn o cca 3 sekundy. Je to nepříjemné, musím STB vypnout a znova zapnout a záznam znova pustit.

Setkal se s tím někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...