Přejít na obsah

DVR -problémy s nahráváním


Návštěvník baf

Doporučené příspěvky

V poslední době se mi stává, že když projíždím záznam rychloposuvem a poté jej normálně sleduji, tak zvuk je o obraz opožděn o cca 3 sekundy. Je to nepříjemné, musím STB vypnout a znova zapnout a záznam znova pustit.

Setkal se s tím někdo?

 

Jo, to se mi taky stávalo u mého prvního DVR. Teď mám asi 3 měsíce nový kus (ten starý totálně "umřel"), a zatím jsem to nezaznamenal. Takže asi opět platí "Co kus, to originál" :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník s

otazka, pri jednom nahravani a zaroven sledovani ineho kanalu by mal rovno nahravat nekodovane, nie?

 

som si dnes vsimol, ze som mal prepnute na hbo, nahraval z axn scifi a nahravka bola dolarova

 

kedze mrsi nahravky pri dekodovani, tak ma to zrovna nepotesilo, ako to je vlastne?

 

podla manualu by mal byt schopny dekodovat dve veci naraz, co by malo byt akurat to nahravanie a sledovanie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem se setkal se zajímavým problémem. Měl jsem nastavena dvě nahrávání: Vražedná čísla z Novy (17:40-18.40) a Sue Thomas z AXN (18:00-19:00). Před spuštěním druhé nahrávky jsem spustil přehrávání starší nahrávky (Futurama z Primy Cool), přičemž jsem před spuštěním přehrávání měl přepnuto také na Prima Cool a z nějakého důvodu zůstalo přepnuto na Prima Cool i po ukončení přehrávání, i když nahrávání z AXN už začalo. Po tom jsem mohl volně přepínat na jakýkoliv jiný kanál, což bych při nahrávání ze dvou muxů neměl. To by nebyl problém, kdyby Vražedná čísla nebyla asi od 27. minuty nepřehratelná (obraz se zasekne a ukazatel času se posouvá zrychleně).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník s
Ne, dekoduje pouze jednu nahravku naraz.

asi sme si nerozumeli

 

to dvr vie naraz dekodovat dvoje data naraz (aj sledovanie je vlastne dekodovanie, kedze kanal je kodovany - a kedze sa da sledovat nejaky kanal a zaroven napr. dekodovat nejaku nahravku, tak to proste ide)

 

moja otazka bola, ze preco ked som sledoval jeden kanal a zaroven nahraval iny, tak to ukladal kodovane, ked to mohol on the fly dekodovat a ukladat (co som myslel ze aj robi)

 

dnes som si vsimol, dvr zapnuty, prepnute axn scifi, zaroven z neho nahraval a znovu to ukladal kryptovane

 

(normalne by som to neriesil, ale ako som uz spomenul, handan mi mrsi nahravky pri naslednom dekodovani, v poslednej dobe vcelku casto a teda by som bol rad, keby bolo nasledneho dekodovania co najmenej)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník s
Právě jsem se setkal se zajímavým problémem. Měl jsem nastavena dvě nahrávání: Vražedná čísla z Novy (17:40-18.40) a Sue Thomas z AXN (18:00-19:00). Před spuštěním druhé nahrávky jsem spustil přehrávání starší nahrávky (Futurama z Primy Cool), přičemž jsem před spuštěním přehrávání měl přepnuto také na Prima Cool a z nějakého důvodu zůstalo přepnuto na Prima Cool i po ukončení přehrávání, i když nahrávání z AXN už začalo. Po tom jsem mohl volně přepínat na jakýkoliv jiný kanál, což bych při nahrávání ze dvou muxů neměl. To by nebyl problém, kdyby Vražedná čísla nebyla asi od 27. minuty nepřehratelná (obraz se zasekne a ukazatel času se posouvá zrychleně).

o takomto bugu (ze ti po skonceni prehravania dovoli prepinat aj ked by nemal) som tu uz cital, to ze ta nahravka je nasledne posahana, to je jasne

 

len pre zaujimavost, nejde ti ten zvysok prehrat ani ked mas aktualne prepnute na tu primu cool?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S: To jsem nezkoušel a už ani nezkusím, protože jakmile jsem zjistil, že je ta nahrávka nepřehtatekná, tak jsem ji smazal.

Ještě pro úplnost uvedu, že Sue Thomas, tedy druhá nahrávka, je v pořádku. Je pravda, že mě nepřekvapuje, že ta nahrávka je nepřehratelná, jenom mě překvapuje, že je problém s tou první nahrávkou a ne s tou druhou, jak by mi říkal můj selský rozum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník s
S: To jsem nezkoušel a už ani nezkusím, protože jakmile jsem zjistil, že je ta nahrávka nepřehtatekná, tak jsem ji smazal.

Ještě pro úplnost uvedu, že Sue Thomas, tedy druhá nahrávka, je v pořádku. Je pravda, že mě nepřekvapuje, že ta nahrávka je nepřehratelná, jenom mě překvapuje, že je problém s tou první nahrávkou a ne s tou druhou, jak by mi říkal můj selský rozum.

selsky rozum a handan su navzajom nekompatibilne ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem se setkal se zajímavým problémem. Měl jsem nastavena dvě nahrávání: Vražedná čísla z Novy (17:40-18.40) a Sue Thomas z AXN (18:00-19:00). Před spuštěním druhé nahrávky jsem spustil přehrávání starší nahrávky (Futurama z Primy Cool), přičemž jsem před spuštěním přehrávání měl přepnuto také na Prima Cool a z nějakého důvodu zůstalo přepnuto na Prima Cool i po ukončení přehrávání, i když nahrávání z AXN už začalo. Po tom jsem mohl volně přepínat na jakýkoliv jiný kanál, což bych při nahrávání ze dvou muxů neměl. To by nebyl problém, kdyby Vražedná čísla nebyla asi od 27. minuty nepřehratelná (obraz se zasekne a ukazatel času se posouvá zrychleně).

 

Při nahrávání z PrimaCOOL se mi toto stává pravidelně, i když sleduju jen dříve nahraný (a už rozdekódovaný) program. Ten multiplex je nějakej divnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...