Přejít na obsah

DVR -problémy s nahráváním


Návštěvník baf

Doporučené příspěvky

Návštěvník s
Zajimavy poznatek,

u jakeho tv kanalu to bylo a jakou mas predplacenou tv nabidku ?

drviva vacsina su nahravky serialov z axn kanalov, videl som tam aj nejake hbo2, joj plus

je tam tych nahravok aj okolo 20, fungovalo to zatial na kazdej co som skusil

 

horsie je vsak, ze mi to bude zjavne houby platne, pretoze ked to vykopirujem z disku, tak tie nahravky budu neprehratelne

 

inac mam upc slovenske (i ked tam zasadne technicke ci technologicke rozdiely nebudu), nabidka je ekvivalent vaseho myslim supreme (proste vsetko)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Já nevím, chování DVR 6000 je prostě nevyzpytatelné a prostě si myslím, že si žije svým vlastním, škodolibým životem.:-) Prostě ať se snažím namodelovat různé situace, jednou je nahrávka v pořádku a jindy zase ne. Naposledy mi provedl "žert" v pondělí, kdy jsem nastavil nahrávání na AXN Sci-fi od 23:00 do 23:58 (Stargate Atlantis). Nic dalšího jsem v tu dobu nenahrával, dokonce se ani na nic jiného nedíval. Nahrávání začalo přesně ve stanovenou dobu a taky přehrávání druhý den bylo v pořádku, ale jen asi do 23 minuty. Pak obraz zamrzl a začalo tradiční rychlopřehrávání až do cca 46 minuty, kdy se přehrávání vrátilo do normální rychlosti a obraz naskočil zpět. Samozřejmě, když jsem pak nahrávku přetočil na místo, kde ten malér nastal, tak jen rychlopřehrávání, jen místo zamrzlého obrazu byla černá obrazovka. Tak jsem musel jít ten díl dokoukat na internetu na iseriály.sk. :P

Ale aby to nevyznělo, že se tohle stává často. V naprosto drtivé většině případů, a nahrávám opravdu hodně, je to v pořádku, ale jednou za čas to prostě udělá nějakou tu lotrovinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z pondělka na úterý byla nějaká velká chyba, nešlo jim to cca 25 minut.

Nejdříve se to chovalo tak, že byla černá obrazovka a fungovaly jen FTA programy, pak to nahlásilo podmíněný přístup a po cca 1 min to naběhlo. V tu dobu nešly ani ČT1 a ČT2 v analogu - byly barevné pruhy.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník s
Z pondělka na úterý byla nějaká velká chyba, nešlo jim to cca 25 minut.

Nejdříve se to chovalo tak, že byla černá obrazovka a fungovaly jen FTA programy, pak to nahlásilo podmíněný přístup a po cca 1 min to naběhlo. V tu dobu nešly ani ČT1 a ČT2 - byly barevné pruhy.

a niekedy vtedy mi zacal nahravat tmu a pokracoval az do dnes, kedy som si to vsimol

 

proste ten handan absolutne nema osetrene rozne stavy, do ktorych sa moze dostat, to vidno aj na blbostiach typu prepiname na radio, aby nam sla telka, pravidelne zblbne pri stopnuti prehravania tak, ze polka handanu si mysli, ze este prehrava, druha, ze nie, pomoze jedine reboot

 

keby ten firmware bol rocnikovy projekt nejakeho studaka, nepoviem ani slovo

 

ale toto maju drzost predavat upc a upc dalej prenajimat (a vzhladom na to, ze na SK nie je moznost si zakupit sparovany CA modul s kartou, tak je to jediny sposob ako si nieco nahrat)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník s
Já nevím, chování DVR 6000 je prostě nevyzpytatelné a prostě si myslím, že si žije svým vlastním, škodolibým životem.:-) Prostě ať se snažím namodelovat různé situace, jednou je nahrávka v pořádku a jindy zase ne. Naposledy mi provedl "žert" v pondělí, kdy jsem nastavil nahrávání na AXN Sci-fi od 23:00 do 23:58 (Stargate Atlantis). Nic dalšího jsem v tu dobu nenahrával, dokonce se ani na nic jiného nedíval. Nahrávání začalo přesně ve stanovenou dobu a taky přehrávání druhý den bylo v pořádku, ale jen asi do 23 minuty. Pak obraz zamrzl a začalo tradiční rychlopřehrávání až do cca 46 minuty, kdy se přehrávání vrátilo do normální rychlosti a obraz naskočil zpět. Samozřejmě, když jsem pak nahrávku přetočil na místo, kde ten malér nastal, tak jen rychlopřehrávání, jen místo zamrzlého obrazu byla černá obrazovka. Tak jsem musel jít ten díl dokoukat na internetu na iseriály.sk. :P

Ale aby to nevyznělo, že se tohle stává často. V naprosto drtivé většině případů, a nahrávám opravdu hodně, je to v pořádku, ale jednou za čas to prostě udělá nějakou tu lotrovinu.

hm, teraz som stravil chvilku prezeranim, ze kedy presne sa to vlastne pokazilo

a zistil som, ze presne pri tejto nahravke co spomina katoda

 

nahravka hned za tymto mala zacat o polnoci, zacala o 00:02 a uz bola zblbnuta

a za nou uz vsetky, odhliadnuc od kanala, ktory sa nahraval

 

takze ano, handanov nam zblblo to co nam upc pustilo do kabla, takze 1. by to mohli prestat robit, 2. handan by mohol byt fakt odolnejsi

 

ja si vlastne mozem vybrat, bud budem handana vypinat a budem riskovat, ze sa nezobudi na nahravanie, alebo ho necham zapnuty furt a potom jedna haluz ho rozhodi a zblbne nahravania vsetky

 

idem si hodit mincou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Z pondělka na úterý byla nějaká velká chyba, nešlo jim to cca 25 minut.

Nejdříve se to chovalo tak, že byla černá obrazovka a fungovaly jen FTA programy, pak to nahlásilo podmíněný přístup a po cca 1 min to naběhlo. V tu dobu nešly ani ČT1 a ČT2 - byly barevné pruhy.

Výměna podmíněného přístupu CONAX mám uplně jiné číslo v přímač Handman.Stačí se podívat na spravu karty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník s

kto sa hlasi mi to nejak rozumne vysvetlit? (nahravky su bezdolarove, teda by mali byt dekryptovane, ale ked som ho nachytal pri tom, ze nenahrava, tak tam bola minimalne jedna, ktora mala $, hoc v tom case to bolo jedine nahravanie, takze nemal dovod to nedekryptovat on the fly - takze jedine absurdne vysvetlenie co ma napada je nieco na styl, ze tie pretacave nahravky su kryptovane, avsak ked mam prepnuty spravny kanal, tak ma nacitany dekryptovaci kluc a nejak to teda dekryptuje alebo co, bohzna)

 

robil som vcera trosku pokusy hexeditorom na tych posahanych nahravkach (mam ich teraz kopec, mozem sa s nimi zabavat aj tyzden kym mi dojdu), po vykopirovani z disku su neprehratelne

 

donutil som handana znovu dekryptovat jednu z nich (bohuzial sa rozhodol dekryptovat len 50%, musim to este poskumat), tych 50% sa teraz v pc prehrat da

 

situacia s touto nahravkou v dvr je nasledovna, ked ju pustim a mam prepnute nieco ine ako axn scifi, tak do polovice ide, potom tma

ak mam prepnute axn scifi, tak ide cele

 

takze momentalna teoria je - pretacavost tmy je sposobena zakryptovanostou nahravky, o ktorej si vsak mysli, ze je nekryptovana

 

odhad toho, ze preco mi to ide prehrat ked mam prepnuty spravny kanal je taky, ze on to, ze ta nahravka je kryptovana, ma ulozene aj v HOJIN blockoch (to je ten "balast", ktory sa odstranuje, ked sa to kopiruje cez usb) a teda vie, ze to dekryptovat treba, avsak to, ze tu kryptovanost nema poznacenu aj v zazname o subore, ho nejak zmatie (nechce sa mi zistovat, ze od coho vsetkeho je zavisle conax kryptovanie, ze ci sa tam pouziva nejake idcko kanala alebo co, ale proste zjavne nepouzije spravne vstupy ked nie je dany kanal prepnuty)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...