Přejít na obsah

DVR -problémy s nahráváním


Návštěvník baf

Doporučené příspěvky

těžko říct, kde je zakopaný pes, nicméně teď jsem si všimnul, že dvr postupně dekóduje nahrané věci od úterý - proč to neudělal dřív, to mi hlava nebere

 

no a navíc mezi těmi nedekódovanými bylo pár dekódovaných a ty všechny jsou jen rychloběžná tma - tohle nevypadá ani trochu na náhodu.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam stejny problem, nahravani se nespusti vubec nebo je tam tma a hlaska zakodovany kanal. po vytazeni ze zasuvky se to normalne rozjede. v pondeli mi prinesou novej DVR, tak vyzpovidam technika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takový dojem, že se jedná o problém dekódování. To poslední fiasko bylo při současném nahrávání několika pořadů a to: 1. nahrávání ČT1 - nahráno v pořádku. V průběhu prvního nahrávání se mělo spustit 2. na ČT2 a tam byla jenom tma. 3. nahrávání mělo těsně následovat po ukončení 1. opět na ČT1, kdy ještě nebylo ukončené 2. nahrávání ČT2. 3. nahrávka byla taky černá, a to přesto, že před tím nahraný pořad byl v pořádku.

 

Graficky asi takhle:
<1. ČT1 nahrávání OK><3. ČT1 nahrávání - tma>
        <2. ČT2 nahrávání - tma>

 

Tyto nahrávky by měly být zaznamenány pomocí jednoho tuneru (jeden multiplex, aby se daly ostatní sledovat), tak bych vyloučil chybu v propojení obou tunerů (mimo jiné taky z důvodu, že jindy to bez vnějšího zásahu funguje)

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník s
Mám takový dojem, že se jedná o problém dekódování. To poslední fiasko bylo při současném nahrávání několika pořadů a to: 1. nahrávání ČT1 - nahráno v pořádku. V průběhu prvního nahrávání se mělo spustit 2. na ČT2 a tam byla jenom tma. 3. nahrávání mělo těsně následovat po ukončení 1. opět na ČT1, kdy ještě nebylo ukončené 2. nahrávání ČT2. 3. nahrávka byla taky černá, a to přesto, že před tím nahraný pořad byl v pořádku.

 

tiez som mal podozrenie, ze je to zblbnute dekodovanie, ze napr. si zmysli, ze dana nahravka je dekodovana, ale v skutocnosti nie je

 

skusil som handana donutit znovu dekodnut zblbnutu nahravku, ale nepomohlo to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník D71

Včera se mi opět přes den nenahrál naprogramovaný pořad.

Měl se spustit v 16:30, když jsem zapnul DVR okolo 18:00, začal se nahrávat...

 

Mám taky pocit, že nějak zlobí EPG. Dřív mi bez problémů ukazovalo z jednoho muxu všechny programy na týden dopředu. Teď při procházení dopředu často zmizí a vidět je jen spuštěný konkrétní program.

Například když koukám na ČT1, v EPG vidím třeba Primu jen několik pořadů dopředu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tobr

Připojím se také ke stejným potížím. Do začátku března jsem byl s nahráváním maximálně spokojený a to jsem používal jen nahrávání z EPG. Už asi týden to neuvěřitelně zlobí. Nahrávání nenastartuje, vypadává celé ovládání DVR, objeví se třeba PLAY a nedá se s tím už nic udělat než ON/OFF atd. Samozřejmě změny v kabeláži žádné, na disku hafo místa. Už jsem chtěl i formátovat, jevilo se mi to jako chyba v nějakém souboru a že s tím má systém problém, ale po přečtení zdejší diskuze to vypadá na nějakou chybu zvenčí. Mimo jiné se mi také ztratilo pár filmových kanálů (HBO apod.), uniklo mi snad něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník D71
Problem s EPG je jiz opraven,

me DVR casto nechce nahravat kdyz tam mam nastavene jine nahravani nez jednorazove, jak je tam napr. tydeni, denni a pod., tak je znacne nespolehlive a DVR se v tomto pripade neprobere z stand-by rezimu a nezacne nahravat.

 

Jiný režim než jednorázový přes EPG v podstatě nepoužívám.

 

Včera Prima od 23:15 (naprog. přes EPG, prodloužení o 15minut), začal nahrávat 23:28!!! Nechápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...