Přejít na obsah

DVR -problémy s nahráváním


Návštěvník baf

Doporučené příspěvky

Návštěvník Demáček

Problémy s nenahráváním naprogramovaných pořadů mám, pokud pořad nahrávám v době přes půlnoc a naprogramuji opakování. První pořad se korektně nahraje ale další se tváří jako že se bude nahrávat a když už se má začít tak si klidně změmní datum na další v pořadí a nenahraje nic. Také mi přehazuje datumy u následujících naprogramovaných pořadů. Když se pak podívám do naprogramování je tam délka nahrávání nesmyslně dlouhá (65425). Nepomůže ani oprava délky trvání nahrávání. Pouze vymazat a naprogramovat znovu a je jedno zda pomocí EPG nebo ručně. Tak nevím jestli je to jenom můj problém nebo to dělá i někomu jinému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník baf
Predcasne vypnuti - plnej disk, vypadek el. proudu, jinak nevim.

 

plnej disk: prumerne tak 40GB volneho, nekdy vic nekdy min pod 25GB jsem se jeste nedostal

vypadek proudu: kdepak, rano v 6:35 jsem jiz vzhuru a vypadek nebyl ani jednou a od te doby co mi to udelalo poprve, jsem se vzdycky v 35 nebo 36 sel kouknout ci nahrava a tim jsem zjistil i druhy vyskyt a na nej vcas zareagoval

no a protoze me taky nic nenapada, tak jsem se chtel zeptat ci s tim nekdo nema zkusenost, ale asi jedina co je tak ze nechat zaple DVR ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mag_cz

Mne se to stalo taky... na disku bylo volneho mista habadej, ale mel jsem tam ulozeno 40 programu, 41. se nezacal vubec nahravat. Premyslim, jestli to neni zpusobeno tim, ze je tam limit jak kapacitni (velikost HDD), tak treba pocet souboru (coz ale neni podle me nikde zmineno). Tak nevim... Jo a jednalo se o pravidelne denni nahravani (Pratele).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě se to stalo u olympiády, chyběl mi začátek a konec byl posunutej vyjímečně asi o 1,5 hodiny. Další a předešlé pořady to nahrálo správně. sabotáž, no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Vracím se znovu k tomuto tématu. Od pátku mám taky CV6000: První den pokusné nahrávání dvou pořadů ve stejnou dobu z jednoho multiplexu - v pořádku (DVR byl v době začátku nahrávání zapnutý). Druhý den náhrávání dvou pořadů se začátky s odstupem 1h a překryvem cca 1h. Opět stejný multiplex, DVR v pohotovostním stavu. Zapnul jsem DVR v průběhu první nahrávky a už se mi něco nezdálo. Nebylo možné sledovat zakódované programy z nahrávaného multiplexu se zprávou "zakódovaný kanál". Následně po skončení nahrávání jsem zjistil, že ani jeden program není na nahrávce. Soubory sice existují, ale po celou dobu přehrávání je jen černá obrazovka. Chtěl jsem tomu přijít na kloub, ale dnešní pokus k ničemu nedospěl. Nahrával jsem zkušebně 4 programy ze stejného multiplexu, se začátky nahrávání posunutými o 1 minutu. Všechny se nahrály v pořádku. (DVR byl vypnutý v pohotovostním stavu).

 

Jediná výše uvedená rada, nechávat DVR zapnutý se mi ale nelíbí. Je nějaká jiná rada?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Večer nový test a nahrály se v pořádku 3 pořady, které se v jednu dobu překrývaly všechny. V případě, kdy se nahrávka nezdařila, jsem udělal jenom jednu věc jinak. V průběhu nahrávání 1. pořadu jsem DVR zapnul a už v té době nebyl schopen dekódovat ostatní programy v mutiplexu pro sledování. Ostatní muxy jely v pořádku. Ještě to budu sledovat - hlavně zjistit nějakou přímou souvislost.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...