Přejít na obsah

DVR -problémy s nahráváním


Návštěvník baf

Doporučené příspěvky

tenhle stav je poměrně častý - jeden tuner nahrává a druhý má digitální tmu... někdy stačí delší dobu počkat a chytí se (ta doba je ale asi delší, než má trpělivost program zajišťující záznam) a nebo stačí přepnout na rádio a zpět na tv (to ale při záznamu taky nikdo neprovede).

 

je to na 100% sw chyba

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to zakrikl, vcera se me to taky stalo, nahraval jsem vecer ze dvou muxu, a o koukal na dalsi kanal, pri preinani najednou DVR zahucel "Zakodovany kanal" a uz jsem se nemohl divat na nic a nahravane porady se od te chvile nahravaly ale jen cerno.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Flex21

Omlouvam se, ze vam do toho tady skacu. Mam trosku podobny problem. Kdyz si nastavim nahravani, dost casto se mi posledni dobou zacalo stavat, ze se program nahraje, ale jakmile si ho chci prehrat, nejde to. Pocitadlo casu preskakuje po zhruba sedmi vterinach a bez obrazu. Stalo se vam nekdy neco podobneho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník D71

Taky se mi to stává. Dokonce se stane, že nahrávám z 1.muxu, po třeba hodině začne nahrávání z 2.muxu. Od tohoto času se první nahrávání zasekne a následuje "přetočení".

Což je skvělé, koukat hodinu na film, který předčasně skončí....

Podle všeho se jedná o vadný DVR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam trosku podobny problem. Kdyz si nastavim nahravani, dost casto se mi posledni dobou zacalo stavat, ze se program nahraje, ale jakmile si ho chci prehrat, nejde to. Pocitadlo casu preskakuje po zhruba sedmi vterinach a bez obrazu.

 

To není podobný problém, to je přesně ten samý problém. Vítej v klubu.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už se mi taky stalo, že jsem se na něco díval, chtěl jsem to nahrát, tak jsem stisknul nahrávací tlačítko a výsledkem byla tma - čili ačkoliv bylo vysílání zobrazeno, tak v tu samou dobu nebylo nahráno - tj. buď byl použit pro nahrávání druhý tuner, který byl v tu dobu mrtvý, a nebo je problém někde v té části sw, která zajišťuje nahrávání.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...