Přejít na obsah

DVR -problémy s nahráváním


Návštěvník baf

Doporučené příspěvky

Návštěvník tobr

Zmizelé kanály jsem vrátil novým přeladěním. Bohužel to stejně neodstranilo chybné nahrávání. Zdálo se mi, že byl probllém v systému souborů na disku a jako jedinou možnost jsem našel jen formátování HDD. Nechci to zakřiknout, ale povedlo se, další nahrávka je OK. Tak uvidíme po pár dnech, jestli to mohla být příčina potíží. Hodila by se nějaká utilitka na kontrolu disku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník D71

Od pátku se mi ani jednou nenahrál program z Primy po 22:00. Nahrávání začne o cca 15 minut později - černá obrazovka s přetáčením po 10 sekundách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník driver

Mě se dnes stala zajímavá věc. Technik dnes došel ve 13h na instalaci H6000DVR,starý H5000 přepojil do druhého pokoje a když instaloval nový tak po zastrčení karty se utrhla v STB ta vnitřní čtečka karty a nešlo to vůbec naladit. Tak naštvaně odkráčel s dovětkem"jak to někdo může na vstupní kontrole pustit". Prej přijde zítra a donese novej. Hezky ten novej STB začal. Doufám že novej kus bude bez vady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimo jiné se mi také ztratilo pár filmových kanálů (HBO apod.), uniklo mi snad něco?

 

Zajímavé - tohle úterý jsem také na DVR zjistil, že zmizel celý mux s HBO a spol. Nechal jsem proběhnout automatické ladění a vrátil se zpět.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník s

dnes sa mi podarila nova hlaska, zacal nahravat to co mal a po minute vyhlasil "recording bucket full"

a nahravat uz nechcel vobec, az kym som ho nevypol a nezapol

potom sa rozhodol mat vsetky kanaly scrambled, nepomohla ani finta s prepnutim na radio, nahraval tmu

po dalsom reboote sa uz spamatal

 

radost s tym handanom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ke stížnostem, Asi 3 neděle problém s nahráváním. Pri nahrávání Čt 1, Nova, Prima se Čt1 nahraje korektně, Prima také a je u ní znak kodování, ale Nova v době, kdy nahrávat již nemá píše, že nahrává pokud se podívám do detailu napíše žlutou barvou ještě jeden gra průběhu dekodování, že dekoduje 75% atd... pokud se však na tento záznam dívám se spožděním, na těch 75% se to kousne a obraz už se nikam nehne. Nicméně po určité době zmizí znak zakodování. toto se děje denně v poslední době. stb HN6000máme nejméně 8 měsíců.

Dále někdo předemnou popisoval o zmatku při nahrávání přes půlnoc naskočení čísla 6435 atd. jak vyřešit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento týden bohužel opět 3x nezačal nahrávat - až po zapnutí, takže pozdě. A z toho jednou stejně jenom tmu. Není na něj vůbec žádné spolehnutí, vypadá to, že nahrává podle nálady nebo podle počasí.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

misa.pb: STB nestiha dekodovat vsechny nahravane porady soucasne, takze je dekoduje az pozdeji.

 

Jinak pokud Vam DVR neco nenahraje, tak napiste kdy presne a za jakych okolnosti( ktery kanal(y), cas, nastaveni nahravani - jednorazove, denni atd.),

bude se delat update FW, ale takovyto problem se neda ostranit bez zjisteni presne priciny.

 

Ja s temito problemy nemam problem, pouze pokud je casovac nahravani u nejakeho poradu nastaven na jiny nez jednorazovy ( napr. tydeni, denni, soboty+nedele apod.), tak se DVR obcas (nepravidelne) neprobere ze stand-by rezimu a nahravani nezacne.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkem pravidelně se mi nahrála pouze "černá" obrazovka (záznam se přehrává jako zrychlený) v případě, že jsem naprogramoval pomocí EPG 2 po sobě jdoucí pořady - tedy 1. záznam končil ve chvíli, kdy začal 2. Podotýkám, že jsem NEMĚL nastavené automatické prodloužení záznamu. Když mezi těmito záznamy nechám 1 - 2 min pauzu, je všechno v pořádku (tedy většinou, občas se něco stejně nepovede aniž bych věděl proč :roll: ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Já mám s nahráváním potíže většinou jen tehdy, když současně naprogramuju něco "přes půlnoc" a další nahrávku na druhý den. Naposledy v pátek, kdy jsem si naprogramoval několik pořadů k nahrávání, přičemž poslední byl Star Trek na AXN Sci-fi od 1:00 do 2:00 v sobotu ráno. Všechno se nahrálo v pořádku, včetně filmu Ostrov na STV2, který běžel od 23:05 do 0:45, tj. právě přes půlnoc. U Star Treku, který začínal po něm v 1:00 se sice nahrávání spustilo, ale běžela jen černá obrazovka ve "zrychleném režimu".

Když vydržím vhůru aspoň do minuty do půlnoci a naprogramuji si všechny pořady na den, který právě začíná, tak jsem tento problém nezaznamenal, vše se nahraje OK. Jenže abych kvůli tomu ponocoval pokaždé, než odbije půlnoc, to je dost na houby a vždycky se to vydržet nedá. Programuji nahrávání jen jednorázově.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...