Přejít na obsah

DVR -problémy s nahráváním


Návštěvník baf

Doporučené příspěvky

Návštěvník baf

Dobry den,

mel bych dotaz zda se s tim nekdo nesetkal a nevi jak to vyresit:

uz nekolikrat se mi stalo, ze mnou naplanovane porady pro nahravani se proste a jednoduse nezacnou nahravat, vetsinou je to v dobe, kdy je DVR vypnute (tedy ve standby rezimu), pokud ho rucne v dobe, kdy uz ma nahravat, ale nezaclo zapnu, tak se nahravani spusti a ukonci v planovany cas, zkousel jsem i vypnout vypinani disku ale bez uspechu.

A jeste bych mel dalsi dotaz, ten se tyka nahravani vice programu, kdy mi nekdy uz pri nahravani 2 poradu nelze sledovat treti kanal podle libosti - nektere funguji a nektere pise ze nelze behem nahravani pozorovat ci tak neco. V manualu se pise o frekvencich A a B ale co presne znamenaji nevim. Mohl byste mi to nekdo prosim vysvetlit?

Dekuji za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se tyka toho nenahravani tak tezko rict, me se to jeste nestalo, jedine ze by sel spatne cas po zapnuti se opravi a zacne nahravat - to delalo u strasiho FW, kdy se po vypadku proudu nastavil zimni cas, ted u noveho FW ale tento problem odpadl.

 

A k tomu sledovani druheho kanalu, DVR ma 2 tunery, tazke muzes z jednoho muxu nahravat a z druheho sledovat, ale pokud nahravas soucastne ze dvou ruznych muxu napr. CT1 a STV1, tak pak muzes sledovat jen kanaly z techto dvou muxu,

pokud ale budes nahravat 2 porady z jednoho muxu napr. CT1 a Nova, tak pak muzes sledovat jakykoliv jiny kanal v libovlnem muxu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník baf

hmm, FW mam ten nejnovejsi (alespon teda nehlasi nalez noveho a zakodovany kanaly nejdou pretahovat ;(

tak to asi budu muset taky resit tim zapnutym DVR, hmm ale je to celkem naprd chyba, kor kdyz chci nahravat nekdy v noci a mit kvuli tomu zapli DVR celou noc, kor kdyz pekne hreje ... ;)

 

noo a k tem muxum:

jedna se o tento seznam?: http://www.upczone.cz/download/seznam_muxu.htm

tam je tech muxu vic => kdybych chtel treba nahravat z CT1, Z1 a STV1 tak mi to ani nepujde (ten kterej se ma zacit nahravat jako treti se nespusti), chapu to dobre?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

noo a k tem muxum:

jedna se o tento seznam?: http://www.upczone.cz/download/seznam_muxu.htm

tam je tech muxu vic => kdybych chtel treba nahravat z CT1, Z1 a STV1 tak mi to ani nepujde (ten kterej se ma zacit nahravat jako treti se nespusti), chapu to dobre?

Ano, 2 tunery = nahravani, nebo sledovani max. ze dvou muxu soucasne.

 

A k tomu nenahravani ze stand-by rezimu, taky si nevzpominam ze by se me to nekdy stalo, zkuste upresnit za presne jakych podminek se nahravani nespustilo (cas, kanal(y) apod.)

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník baf

hmm, upresnit, ono je to hodne nahodne ale uz se mi to stalo 2x za posledni dva tydny u nahravani mesacneho svitu na STV1 (kazdej vsedni den 6:35-7:35). Pres noc jsem mel DVR ve standby a kdyz jsem napriklad v 6:38 nevidel na displeyi rec1, tak jsem ho zapnul a zaclo se mi nahravat od te doby az do nacasovaneho ukonceni. Pres den mam pote naplanovano i dalsi nahravani ale to jsou az pozdejsi hodiny a v tuto dobu se mi zadne dve nebo vice nahravani nekrizi. Dale se mi to stalo i u jinych poradu (asi), protoze se mi zdalo ze jsem si nastavil casovac, ale porad nikde nenahrany. Ale jelikoz mam deravou hlavu, tak jsem si rekl, ze jsem si to asi nenastavil. Ale ocividne je mozne, ze nastavil, kdyz jsem DVR pristihl pri cinu ;)

Jinak DVR mam asi necele 2 mesice a jak jsem jiz psal asi to nyvypuklo az ted ale i drive a nekolikrat se mi stalo ze se treba nenahral porad az do konce, tedy bylo nastaveno nahravani na 2 hodiny (treba 20:00 az 22:00) a nahravani se samo ukoncilo treba 21:34. Mistem na disku to asi nebude, jelikoz mam prubezne >40GB volneho mista.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

no ja bych to tak nespecifikoval, jak rikam jiz drive se mi neco podobneho stalo a byly to nahodne filmy mnou nastavene a nejen ty, ktere nahravam kazdy den (nastaveni nahravani je stejnym zpusobem, kazdej den najedu v EPG na program a dam nahrat). Nicemene je pravda ze treba ten mesicni svit jsem nastavil na celej tyden dopredu rekneme v sobotu, tak jestli tomu nevadi delsi doba dopredu, ale to by nemelo mit vliv uz jen kvuli typu chyby, protoze nahravani v seznamu pripravovanych existuje, jen se nespusti...

no a proc se nekdy stopne nahravani predcasne tak to uz nemam zadne vysvetleni, to nebylo ani u zadneho serialu ci tak a stalo se mi to tak 4x za ty dva mesice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...