Přejít na obsah

DVR -problémy s nahráváním


Návštěvník baf

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

Podle mě taky docela blbne, hlavně mě strašně vadí, že kolikrát je vidět maximálně jeden či dva pořady, nebo dokonce vůbec žádný (i to se často stává), je nutné přepnout až na daný multiplex, aby se vůbec EPG zobrazilo. Někdy to naskočí hned, někdy to trvá déle. Dříve to takhle nebylo a docela to snižuje komfort.

 

Jinak se mi stává, že se zasekává rychlé EPG, kolikrát se chci jenom kouknout na další pořad, ale EPG je zaseklé např. někde na 16:00 hodinách, i když je už jak dávno dejme tomu 19:00 hodin. V tomto případě pomůže jen vypnout STB a znovu jej zapnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Já nevím, se mi to moc nezdá, podle mě mi to dříve načítalo více pořadů najednou. Nevím, asi jsem si toho předtím moc nevšímal. Nicméně to nemění nic na tom, že kolikrát u některých kanálů není načtený ani jeden pořad. Tyto informace se načtou až po přepnutí na daný mux. Stává se to například v jakémkoli muxu, že například jeden kanál nemá načtený EPG, jinak celkem pravidelně se toto děje na muxu 794/64/5000 s kanály ZDF, atd. - zde se celé EPG načte až po přepnutí na tento multiplex, jinak není v EPG uvedena ani čárka.

 

Chtěl jsem se ještě jen zeptat, druhý problém, co jsem popisoval v předchozím příspěvku se u tebe nebo u někoho jiného nevyskytuje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník D71

Naprogramováno:

24.3. Prima od 23:15 do 0:10, ručně vybráno přes EPG, ručně prodlouženo o 15 minut

Předchozí nahrávání 22:00 - 22:55 HBO, žádné souběžné nahrávání.

 

Výsledek:

Nahrávání dle DVR začalo ve 23:28, černá obrazovka, přetáčení po 10 s.

 

V podstatě stejná situace nastala i minulý a předminulý týden....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak celkem pravidelně se toto děje na muxu 794/64/5000 s kanály ZDF, atd. - zde se celé EPG načte až po přepnutí na tento multiplex

To neni chyba ale vlastnost, u regionalnich muxu - ZDF, ORF a TVP neni vysilano EPG z UPC, protoze jsou pouze prejimany a hned posilany dal bez dalsich uprav.

 

Nahrávání dle DVR začalo ve 23:28, černá obrazovka, přetáčení po 10 s.

Ted by bylo dobre jeste vedet, jestli se STB probral ze stand-by rezimu uz na cas 23:15, nebo az v tech 23:28, protoze takto nevis jestli je chyba v probuzeni, nebo v spatnem signalu, eventulane nejak zaseklem dekodovani.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník D71
Nahrávání dle DVR začalo ve 23:28, černá obrazovka, přetáčení po 10 s. Ted by bylo dobre jeste vedet, jestli se STB probral ze stand-by rezimu uz na cas 23:15, nebo az v tech 23:28, protoze takto nevis jestli je chyba v probuzeni, nebo v spatnem signalu, eventulane nejak zaseklem dekodovani.

 

No to bohužel nevím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník D71

Tak jsem ted dva dny vubec DVR nevypinal a vsechno se nahralo dobre...asi 10 nahravani, vybrane pres EPG a rucne pridany cas (5-15minut).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník s

tak teraz ma ten handan odrovnal

 

rozhodol sa, ze zblbne a posledne 2 dni mi nahraval tmu (uz to raz spravil)

 

avsak pointa prichadza az teraz

 

zistil som, ze pokial pred pustenim pretacaveho tmaveho videa prepnem na kanal, z ktoreho bolo nahrane, tak po spusteni nahravky pretoci tak 10-30 sekund a zrazu prehrava dobre

 

kto sa hlasi mi to nejak rozumne vysvetlit? (nahravky su bezdolarove, teda by mali byt dekryptovane, ale ked som ho nachytal pri tom, ze nenahrava, tak tam bola minimalne jedna, ktora mala $, hoc v tom case to bolo jedine nahravanie, takze nemal dovod to nedekryptovat on the fly - takze jedine absurdne vysvetlenie co ma napada je nieco na styl, ze tie pretacave nahravky su kryptovane, avsak ked mam prepnuty spravny kanal, tak ma nacitany dekryptovaci kluc a nejak to teda dekryptuje alebo co, bohzna)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...