Přejít na obsah

DVR -problémy s nahráváním


Návštěvník baf

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda
Ted jde o to proc se nahralo jen nekolik poslednich minut, STB se nezaplo, nebo zaplo a zacalo nahravat az na konci ?

Bez techto informaci bude programator tezko hladat chybu.

No problém je, že já u toho STB zrovna neseděl a nepozoroval, jak se bude chovat. Nastavil jsem si nahrávání právě proto, že jsem se potřeboval věnovat něčemu jinému než koukání. Můžu se jen domnívat, že se pravděpodobně STB zapl, ale pozdě. Měl jsem totiž nastaveno ještě jedno, pozdější nahrávání z AXN Sci-fi a tam se začátek překrýval 10 minutami s tím předchozím z HBO Comedy. První naprogramované nahrávání STB zřejmě z nějakého důvodu ignoroval a nezapl se, ale pak zareagoval na to druhé, zapl se minutu před jeho začátkem a přitom mu "docvaklo", že už měl dávno nahrávat i nco jiného. Tak to spustil taky. Proto tedy jen posledních 11 minut z první nahrávky. Druhá byla celá v pořádku.

Je pravděpodobné, že kdyby tam časový překryv těch dvou programů nebyl, tak by z tam z toho prvního nahrávání nebylo vůbec nic, ani těch 11 minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam problem s cv-6000 DVR při zapnutí přímače mi začne psát (spuštění naprogramovaného nahravání ) nemužu to vypnout ani vymazt při zmačknutí na dal.ovladači T.REC tak mi tam píše asi 50 přispěvku k nahraváni ,a proto mi nejde ani nahravat nic jineho prí zmačknuti REC to píše Recort start proces fail.file open error.prosím poradí mi někdo moc děkuji.

 

------------------------------------

přesunutý příspěvek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob

v prvni rade bych to zkusil vse vymazat rucne , me se taky uz stalo ze me zustala vyset jiz nahrana nahravka ve vypisu T.REC , pokud to nepomuze zkus FORMAT + OBNOVENI TOVARNIHO NASTAVENI a v nejhorsim pripde reklamuj !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pořad mi to píše spuštěno naprogramovaneho nahravani a nejde to zmazat jak to zmažu tak při dalším zapnuti to naskoči zase, a neda se vubec nahravat veví někdo jak to mam vymazat nebo vypnout moc dík.

 

--------------------------------------

přesunutý příspěvek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět jedna zajímavá chyba. Nahrával jsem programem z HBO. Začátek nahrávání v pořádku, ale po cca 15 minutách nahrávání z HBO najednou začalo nahrávat z programu Z1. Bez přerušení a vše v jednom souboru (alespoň tak jak to vypisuje Handan), a tak to bylo až do konce naprogramovaného času. Pochopit uvažování Handanu asi není v našich silách.

 

Nebo se jedná o nekalou a špinavou taktiku programu Z1 jak prosadit sledovanost. No u mě si nepolepší, od začátku vysílání ještě nedávali nic, co by stálo za můj čas. (nehledě na ten rozházený obraz při pohybu).

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPC-021

Také mám tyto problémy.

Občas se i stane, že místo 20.00-21:30 to začne nahrávat v rozmezí 19:00-20:30.

Někdy to jde týden v pořádku, jindy to udělá během jednoho dne 3 průšvihy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...