Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/23/2022 in all areas

 1. HE tunnel jede na Vodafone station bez omezení. Pomalé rychlosti jsou pouze chybou Compalu.
  1 point
 2. Dobrý den, tak jsem v úterý volal na vaši infolinku, že bych rád IPv6 na své přípojce, abych mohl opustit Hurricane Electric IPv6 tunel. Aktuálně mám modem CH7465VF v bridge mode. Paní, na kterou mě přepojil operátor, mi tvrdila, že všechno vidí, vše je připraveno a musím si jen nastavit "automatickou konfiguraci" u sebe. Tak jsem nahodil DHCPv6 clienta a adresu nedostávám. Tedy je to možné, nebo to není možné? Pár threadů už jsem tady pročetl, takže pro rýpaly: Bridge mode potřebuju, abych si mohl nastavovat VPN, přeměrování portů, DynDNS, lokální statické DNS, DNS over HTTPS a veškeré goodies, které Mikrotik nabízí a k tomu neměl zdvojenou NAT a zbytečnou WiFi. Když vidím možnosti nastavení zařízení od VF, tak se mi chce brečet. P.S. taky mi paní v úterý tvrdila, že je zařízení 30 min. po restartu. Říkal jsem si, že třeba vypadla elektrika, což z práce nemůžu vědět. No teď jsem koukal, že tam je 10 dní uptime. Kdo ví na co paní koukala.
  0 points
 3. Uzivatel si to moze urobit aj opacne.. mat DS-Lite s IPv6 a vytvorit si vlastny tunel IPv4, nie cez CGNAT operatora.. ale to je asi este menej realne (a hlavne drahsie) ako IPv6 tunel na verejnej IPv4. Je to pozoruhodne, lebo VF DE (ktory kopirujete v ramci skupiny) ma uz nejaky rok dualstack (aj ked v poslednej dobe uz s tym robia velmi drahoty, v podstate novy zakaznik nema sancu ziskat dualstack, iba DS-Lite).. v oboch castiach siete. Ked uz ste sa dopracovali k bridge mode na VS..
  0 points
 4. Rozumne rychlosti tunelu lze dosahnout vymenou modemu za VF Station nebo prechodem na jiny typ tunelu (dobre funguje napr. wireguard tunel od vpsfree, protoze bezi po UDP). Alternativne lze dosahnout funkcni nativni IPv6 prechodem k jinemu ISP, pokud je takovy dostupny. DS-Lite je nativni IPv6 a (operatorem tunelovana) IPv4, kdy jste za operatorskym NATem, ktery nemuzete nastavovat a adresu sdilite se spoustou dalsich zakazniku. Jako bonus muzete z jedne pripojky otevrit jen cca. 500 IPv4 spojeni (konfigurace DS-Lite CGNATu UPC/VF).
  0 points
 5. Za situace, kdy má user k dispozici veřejnou IPv4 (a nezřídka i pevnou) je IPv6 úplně k lejnu. Každopádně u VF, při veřejné IPv4, lze mít IPv6 pouze přes HE (nebo jiné třetí strany) a v dohledné době se na tom sotva něco změní.
  0 points
 6. Takže napřed podpora Vodafone psala, že určitě nic takového neposílají, poté napíšou že posílají jen nabídky na míru a teprve pak napíšou, že skutečně tyto sms posílají, ale přesto chtějí screen... Kde je doba, kdy UPC mělo celkem solidní podporu, jak zde na fóru, tak na infolince byli znalí lidé. Od dob migrace do Vodafone se na telefonní lince při sdělení problémů dozvím, že jsem snad jediný komu to blbne, i když to jsou známé chyby co se tu píšou celkem často a jediný úkon k nápravě je restart zařízení, případně se dozvím, že 50 Mbps je na TV asi málo.... Při každém přihlášení to standardní je, pokud mažete pravidelně cookie, proč se tyto volby musí potvrzovat stále znova a znova a nejsou uloženy v uživatelském účtu?
  0 points
 7. Hlavně je s podivem ta posedlost IPv6, což je prakticky k ničemu...
  0 points
 8. Zkoušel jsem spustit pořad v prohlížeči Chrome i Edge ale bez úspěchu. Vždy mi to napíše tuto hlášku "Médium nelze přehrát. Zkuste to prosím znovu. (WT1809)" Podle seznamu chyb je to toto: WT1809 – Nepodporovaný OS (Linux). Nelze dešifrovat obsah. Médium nelze přehrát. Můžete mi někdo poradit co stím? Díky Petr
  0 points
 9. za ten tejden se stanovisko nejspíš opravdu nezměnilo 🤔
  0 points
 10. Dobrý den bude dostupná Aplikace Disney+ Ve Vodafone TV set top boxu?
  0 points
 11. V příspěvku, o kterém je řeč, je dost jasně napsaná věta : "Při příští návštěvě pokud jste mezitím cookies vymazali, to celé znova. " Co je na tom nejasného ?
  0 points
This leaderboard is set to Prague/GMT+02:00
×
×
 • Create New...