Přejít na obsah

Wi-Free a stream YouTube do TV


Návštěvník Pavel H.

Doporučené příspěvky

Návštěvník Pavel H.

Dobrý den, je možné s připojením této služby Wi-Free v telefonu, tabletu nebo počítače přijít nebo zamezit využívání některých funkcí např. připojení videa z mobilu (YouTube) do televize? Když jsem na mé domácí wifi, tak YouTube na mobilu zobrazí ikonku přehrát v televizi funkcí Cast-kliknu a normálně ovládám videa v televizi z telefonu- je to pohodlnější a rychlejší než v TV. Ale jakmile se připojím na druhou televizi a udělám to stejné, akorát s připojením na silnější signál z Wi-Free, tak ikonka se mi nenabídne. Moc mi nejde do hlavy jak připojení wifi může ovlivnit jiné aplikace, pokud je to tedy možné? A dá se nastavit aby to šlo? Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jandik

A neni to treba tim, ze kdyz jste připojen na wififree, tak se těžko můžete připojit na zařízení v lokalni siti?
Samozrejme když pominu VPN do vnitřní sítě apod.


Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wi-Free není vaše síť. Wi-Free slouží k tomu, aby se kterýkoli zákazník UPC, který se nahodou ocitne v dosahu vašeho routeru, mohl připojit na internet. Asi byste nechtěl, aby se každý, kdo projde okolo, dostal do vaší domácí sítě. Navíc, pokud na nějakém místě máte opravdu silnější signál z Wi-Free, je docela možné že nejste připojen přes váš router, ale přes nějakého souseda, kteý má router blíž.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...