Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník david3434

Zadne detaily nejsou.

Zase klasika,vyjednavani o ceňe.

Mam jeste vyhodu,že mi za měsic konci ten tok vernostniho obdobi,a nechal jsem se prepojit na vypovedni linku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zby

Dnes jsem náhodou zkusil pustit Horizon Go na PC, kde jsem měl nedávno problémy - nehrálo to, jen se objevovala chyba (viz předchozí mé příspěvky). A vše opět funguje naprosto bez problémů. Zvláštní.

 

EDIT: a navíc je 22:09 a jednotlivé kanály z Horizon Go nezmizely, jako tomu bylo zvykem v poslední době. Že by opravdu nějaká změna na straně poskytovatele?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Součástí dnešní pravidelné měsíční aktualizace Windows (druhé úterý v měsíci -v USA- u nás až středa) je i aktualizace Microsoft Silverlight, KB3056819

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zby

aktualizací Silverlightu by se dalo vysvětlit, proč mi to již nezobrazuje chybu přehrávání (ikdyž se stejným silverlightem mi to na notebooku fungovalo). Ale nevysvětluje to to, že po 22 hodině už nemizí všechny programy z nabídky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je až překvapivé (a zasloužilo by si zvláštního výzkumu), kolik lidí s naprosto vynikajícím a výjimečným zrakem navštěvuje toto fórum... Lidí, kteří jsou schopni rozeznat na displeji body o velikosti desetin, ba i setin milimetru...

 

To víš, když si zaplatíš Hustler TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...