Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Proč se mi na iPadu při pokusu o stream přes apple TV napíše, že funkce není k dispozici? Je šance že dojde k nápravě? U O2 TV Go to jdede bez problémů. Jinak řečeno, blokují stream přes apple tv. Stejně se to asi chová i na androidu, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník krizekt

Ahoj nevíte nekdo neco o tom zda pracuje nebo bude pracovat UPC na aplikaci horizon go pro SMART TV. Kdyz tam funguje HBO go tak nevidím důvod proč nejde horizon. A druhý dotaz proč pro prehravíni horizon go v PC je potreba silverlight??? Je to snad poslední stream služba která to vyžaduje ostatní fungují na modernějším přehrávači... tak zda neplanují také změnu....

 

Díky Tomas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník krizekt

tak proč v tom případě když je to zbytečné vubec spustili tu službu když mam set top box??? a proč služba hbo go funguje a ostatní společnosti ty aplikace taky vyvíjí??? o2 tv go na smart tv funguje....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

krizekt:abys to třeba mohl sledovat na cestách? o to jde. HBO GO se pro tv samozřejmě vyplatí vyvíjet, zamysli se a určitě ti to docvakne ;) Myprime by se do tv taky hodil, ale od toho tu je settopbox :-)

 

Ohledně té tvé o2 tv (citace):

"Zdravím, aplikace O2 TV Go pro smart TV slouží jako videotéka, funkce jako živé vysílání nebo zpětné zhlédnutí nejsou podporované. Sledování O2 TV ve smart TV je možné přes set- top- box. Aplikace je součástí vaší nabídky ve smart TV."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč se mi na iPadu při pokusu o stream přes apple TV napíše, že funkce není k dispozici? Je šance že dojde k nápravě? U O2 TV Go to jdede bez problémů. Jinak řečeno, blokují stream přes apple tv. Stejně se to asi chová i na androidu, co?

Totožně se chová i při pokusu zobrazení videa na TV přes konvertor na HDMI kabel.

Řešil jsem a na zahraničních fórech se dočetl, že popsané chování u obdobných služeb je snad z důvodu nějakých obskurních licenčních podmínek poskytovatelů obsahu (ač se to zdá nepochopitelné). Vůle toto omezení napravit je patrně nulová.

Vznesl jsem k této věci dotaz na uživatelskou podporu, kde prý věc postoupili technickému oddělení, a ani po dvou týdnech jsem nedostal odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Konečně jsem dostal odpověď od UPC ohledně blokování přehrávání obsahu na jiné obrazovce přes kabel nebo Apple TV. Jakkoli se to zdá neuvěřitelné, jedná se o vlastnost, nikoli o chybu aplikace, a měnit toto chování UPC nehodlá. Ověřil jsem zkušební stream aplikace O2 TV Go a zde je to bez potíží. Napíšu 02, aby to prezentovali jako jejich konkurenční výhodu, třeba se UPC chytí za nos (naivní představa).

 

Stejně jako se ptal Martin_B se i já ptám majitelů zařízení s androidem - funguje vám Horizon Go na jiné obrazovce připojené z android zařízení přes HDMI? (Smart TV apod. mě nezajímají.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

Zřejmě se blýská na lepší časy - snad v Horizon Go přibude podpora Chromecast / AirPlay:

http://www.digitaltveurope.net/378481/u ... orizon-go/

 

Edit:

Důvod proč mě podpora Chromecast zajímá: nemám a (zatím) nechci UPC set-top box Horizon, přitom bych ale teoreticky mohl někdy zatoužit po tom si pustit nějaký film z MyPrime na velké TV. Zatím mohu MyPrime pouštět jen na tabletu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...