Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

horizon go na notebooku mi neustále načítá po chvilce přehrávání mám mozillu firefox už nevím co dělat dříve to nedělalo ram mám 2gb může toto tuto chybu způsobovat-podotýkám dříve to nedělalo-rychlost mám 120

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se to tam zase děje. Co 1-2 min hláška:

Omlouváme se, načítání trvá příliš dlouho. Spoustě video znovu kliknutím na tlačítko Přehrát.

At jdou někam, nejlépe do pr..c. :mrgreen:

Na PC.

Tak to dělá jen prima ZOOM, zvláštní....

  • Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Modem Technicolor, KAON 700
  • Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Southie

Moje zkusenost s Horizon Go

 

po updatu prehravace nekdy pred 2 mesici jsem byl mile prekvapen vzhledem a perfektni funkcnosti, ale po chvilce jsem byl strasne zklaman... po updatu se vyrazne zhorsila kvalita u prehravani na notebooku.. zajimave je ze na stolnim PC je kvalita perfektni.. nevim jak horizon Go urcuje kvalitu, ale manulani zmena by byla vyrazne lepsi.. automaticka funguje prapodivne..

 

stolni PC - i7 - 100Mb/s LAN - kvalita "perfektni"

notebook - i5 - 866Mb/s AC WIFI (plny signal) - kvalita priserna (zajimave je ze tento problem vznika pouze pri fullscreenu, pri zobrazeni v oknu prohlizece je kvalita ok)

 

pred novou vezri prehravace byla kvalita na stejnem notebooku stejna jako na stolnim PC a prehravani fungovalo naprosto plynule a bez problemu... automaticka zmena kvality dle "buhvijakych" pravidel se opravdu nepovedla!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To s tím NTB je zajímavé. Jediné, co mě napadá je, že přehrávač "pozná", že jede přes WI-FI a automaticky sníží kvalitu, aniž by si ověřil skutečnou rychlost. Zkoušel jste vznést dotaz na technickou podporu? (Já vím, technická podpora UPC... :D)

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Southie
To s tím NTB je zajímavé. Jediné, co mě napadá je, že přehrávač "pozná", že jede přes WI-FI a automaticky sníží kvalitu, aniž by si ověřil skutečnou rychlost. Zkoušel jste vznést dotaz na technickou podporu? (Já vím, technická podpora UPC... :D)

 

Mám uplně stejný pocit, ale nechce se mi věřit, že to přehrávač rozpozná :).

 

Co se tyče rychlosti a kvality připojení, tak na tento argument mám jasnou odpověď: jednoduchým testem rychlosti kopírování dat po síti jsem došel ke stabilním 16 MB/s. Pokud tedy taková propustnost nestačí na HorizonGO tak potěž pánbůh ;).

 

Člověk přemýšlí nad tím nesložitějším a zkusit propojit NB do Lan ho nenapade. Dík za nápad, jakmile seženu externi USB Lan pro ultrabook (kterej samozřejmě intenrí LAN nemá) tak otestuji tuto variantu.

 

Ať tak či tak, stejně musí být chyba také někde v přehrávači. Zkusím pro zajímavost jiný notebook, ale jak jsem psal výše: před updatem prohlížeče byla kvalita na notebooku OK a bez problémů. Ihned po načtení stránek s novým přehrávačem se rapidně snížila kvalita (nějaká souvislost zde bude :)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od UPC mam TV, od PODA internet. Aniz bych to tusil, tak i u PODY mam moznost sledovat TV na PC, tabletu, mobilu.

Tak jsem to zkusil. Vlevo UPC, vpravo PODA - mam pripojene 2 monitory, tak je mozno porovnavat v jednu chvili soucasne.

dscn3496x.jpg

 

dscn3489x.jpg

 

dscn3490x.jpg

 

dscn3492x.jpg

 

Na rozdil od UPC jsou tam i slovaci, je mozno se vracet, a taky jak ctu - v ramci meho tarifu max. 4 zarizeni. Ano, programu je min.

Subjektivne se mi zda PODA obrazove kvalitnejsi, ostrejsi.

 

Poznatky za tyden - kdyz 2 delaji totez, neni to totez. UPC - kazdy den se musim jak ojo znovu prihlasit. I kdyz zaskrtnu pamatovat si mne, prd. Zadne mazani cookies ani nic podobneho nepouzivam. U Pody si muzu sam ridit, pridavat, rusit zarizeni. Po jeho pridani vygeneruje parovaci kod, ktery zadam pri prvnim spusteni a vyrizeno. Sledovany porad si muzu stopnout a pak zase pokracovat. O moznosti jit 36 hodin do minulosti ani nemluvim. U UPC vecne hlaska nelze nacist, vecne se to odpojuje. Ovladani je intuitivnejsi, zivejsi.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...