Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Tak snad tam bude možnost si poté vybrat kvalitu jak to má ČT. Od hnusu po HD.

Poté bude spokojen každý a nebude to brát hodně dat (což je stejně jedno, kdo se dívá na TV přes mobilní internet s omezeným tarifem?) A kdo se dívá na 360p obraz na mobilu, když mobily mají dnes 1080p. Na mém Nexusu 5 to je prostě hnus. V dnešní době opravdu neskutečné....Vím, že ČR je zaostalá a HD není ani v pozemním vysílání a jak má být a to samé programy atd... Ale přes jsem čel, že to bude ihned. Tam se nemusí řeší co kdo má za TV a krabičku. Každé PC tohle umí. A když neumí, tak si to přepnu na horší. Klidně bych za tohle zaplatil něco navíc. Kdyby to jelo.

 

Jinak to je problématické viz ty chyby co jsem psal:

 

- Občas to napíše, že chybu a přeruší se přehrávání

- Video se nepamatuje nastavení hlasitosti a je vždy nutné to znova nastavit

- Když koukám na video, tak se stejně zapne spořič obrazovky. Tedy video nemá prioritu jako jinde.

 

Tohle je snad Beta verze nebo co. Stejně je divný, proč tam není HD ani ČT? Když ta je HD zdarma na vlastních stránkách...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Je až překvapivé (a zasloužilo by si zvláštního výzkumu), kolik lidí s naprosto vynikajícím a výjimečným zrakem navštěvuje toto fórum... Lidí, kteří jsou schopni rozeznat na displeji body o velikosti desetin, ba i setin milimetru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434
Možná blbej dotaz,ale jde sledovat v telefonu přes aplikaci Horizon Go službu Myprime,aniž bych měl objednanou službu Horizon Tv?Jinak služby 240+komplet.

 

V tom co máš předplacený to máš už v ceně.

Zrovna dneska mi jí operátorka nabízela za 970kč.(v rámci slevy,na 2 roky,a pravě v ceně už je i myPrime).

Jinak na nic jsem ještě nekývl,budou ještě volat.Co říkáte na cenu 970kč? Je dobrá,nebo lze i levněji?

Komplet + pronájem Mediaboxu + pronajem druheho HDPVR(které máme) + 240MB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Jj, v Komplet balíčku MyPrime už je.

Jinak podle mě je ta cena za Komplet plus ty zařízení co píšeš super, mě to na telefonu minulej týden nenabídla a budu platit cca devět stovek za Komfort plus 120Mbit + HD DVR Mediabox.

Čili ta moje začíná vypadat nevýhodně :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...