Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník lada-vir

Ja teda HBO nemam zadne ani v seznamu stanic v horizon go, ale v HBO Go mi jedou OK

Verze by mela byt aktualni alespon tablet ani telefon nechce update Verze 2.1.7 (8202)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím....Předtím jsem se ptal ve špatném tématu. Zde to je dobře.

Mám dotaz:

Chtěl bych využívá ten Horzin Go na PC, protože máme TV a dvě PC.

 

Tedy aby každý mohl koukat na co chce kdy chce. Ten STB nepotřebuji a nechci mít Horizon v TV (další krabici k TV) ale pouze chci používat tu webovou formu. (Jak se tam přihlásím a platí se něco navíc?)

Dík.

Půjčovat si nic nechci. Jen sledovat pořady které tam jsou a které mám TV v rámci předplacené nabídky. OD UPC mám TV + internet.

 

 

Ještě mě zajímá celkem důležitá věc. Co je zdroj signálu pro ten Horizon Go? Internet? Anebo signál jako do TV? Je to totiž velice různé.

Například: ČT sport vysílá MS hokej v HD kvalitě v TV pořád. I když to sleduje hodně lidí ale jakmile na tom čumím přes jejich web, tak to je hnus, protože to schválně snižují... To je hnus. Tedy v TV to je lepší. Navíc na webu často nedávají některé programy, protože nemají pro web práva....

 

Tedy nerad bych se díval na ten Horizon a měl tyhle problémy, protože zdrojem je internet. Poté by to bylo na nic. Bylo by to tam ve špatné kvalitě a programy by se odlišovali.

 

Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...