Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník zby
:-) nene, verze 2.1.7 je u mne plně funkční. Což mi jen potvrzuje mé doměnky, že pády verze 2.1.6 nebyly záměrné ve vztahu k rootu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.digizone.cz/clanky/operator- ... 1-a-dalsi/

 

 

Největší kabelový operátor u nás, společnost UPC Česká republika, přistoupil v uplynulých dnech k aktualizaci své mobilní aplikace Horizon Go, která umožňuje sledování kanálů na chytrých zařízeních – mobilní telefony a tablety, případně on-line. Kromě změny loga, jenž nově koresponduje s oficiálním identifikátorem chystané multimediální platformy Horizon, zde přibyly i některé nové stanice. Jedná se konkrétně o programy, které zastupuje na našem trhu společnost Axocom Eriky Luzsiczy, a slovenskou zpravodajskou televizi TA3. Aplikace Horizon Go umožňuje prozatím pouze sledování lineárního vysílání.

 

 

Rozšíření mobilní služby od UPC potěší řadu diváků, protože se jedná o programy všech žánrů – lifestylový a hudební kanál MTV, stanici VH1 orientovanou na současnou scénu, a to nejlepší z let minulých (převážně osmdesátá léta až hity milénia), dětský Nickelodeon a History. Poslední jmenovaná stanice v době psaní textu sice byla zařazena do programového rastru, ale nebylo ji možné sledovat. Všechny výše zmiňované stanice včetně zpravodajského kanálu TA3 jsou již delší dobu součástí klasické kabelové nabídky UPC. Zákazníci je nyní získávají jako bonus k mobilní nabídce, kterou mají zaplacenou.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak verze 215 z ulož.to funguje na rootu. To je demence.

Formuláře neskutečně, všude přísná hesla, pořád jej obnovuji. Same zdržování, přitom v roce 2015 čekám, že všechno bude na jeden klik.

Chci nový balíček a musím zadat úplně všechno včetně rodneho čísla, jako kdybych si bral hypotéku. Běžte někam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě i v tomhle formuláři musím zadat kontrolní slovo opakovaně - protože musí sedět i diakritika i malá písmena. Dejte mi pokoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám dotaz. Dá se nějak odstranit v IE 11 při spouštění TV programu hláška (okno) Zobrazit smíšený obsah? At dám ano či ne patřičný program se stejně spustí a při dalším spuštění to okno znova otravuje. Win8.1/64. Rady typu použij jiný prohlížeč pro mě nic neřeší. Díky všem za každé info. :salut:

  • Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Modem Technicolor, KAON 700
  • Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...