Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník

A kdo umožnil, aby UPC sežralo Kabel+? Jak se starají úřady, aby přilákali jiné telekomunikační společnosti? Jak úřady bojují proti tomu, aby UPC nabízelo nejméně služeb za nejdražší ceny? // Takže znovu, vy trollové z UPC : Ke komu můžu v Opavě, nebo Zlíně přestoupit. Trvám na platformě DVB-C

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám pocit, že Karneval v Opavě nebyl a ani to neměl v plánu. Takže si vylejvej vztek na těch společnostech které nechtějí budovat další sítě v DVBC ale jen v ip. UPC vybudovalo na své náklady svoje sítě. Například ani v Praze nikdo nebuduje nové sítě v DVBC. Ale většina "nově" vybudovaných sítí souběžně s UPC pouze parazituje na tom, že klienti jsou již na něco zvyklí a přes hodně dumpingové ceny si přebírají zákazníky. Je pravda, že na tom v určitých oblastech vydělávame my zákazníci.

Ještě by mě zajímalo co máš na mysli tím "nejméně služeb za nejdražší ceny" ja při pohledu na nabídky internetu a TV ve svém okolí si to nemyslím.

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdo umožnil, aby UPC sežralo Kabel+? Jak se starají úřady, aby přilákali jiné telekomunikační společnosti? Jak úřady bojují proti tomu, aby UPC nabízelo nejméně služeb za nejdražší ceny? // Takže znovu, vy trollové z UPC : Ke komu můžu v Opavě, nebo Zlíně přestoupit. Trvám na platformě DVB-C

 

Já tu otázku otočím:

Kdo z majitelů Kabel+ dal přednost prachům od UPC před pokračováním vlastního podnikání?

Nejméně služeb za nejdražší ceny - v porovnání s kým?

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta poslední verze (2.1.6 8002) je na hovno, nevím jaké kraviny tam přidali ale velikost instalačního souboru apk se výrazně zvýšila oproti předposlední verzi, z 15MB na 43MB.

 

Samotná aplikace seká jakoby běžela na pětiletém starém telefonu, ještě horší že na některém zařížení aplikace spadne při bufferingu videa, např. na mém prestigio multipad 4 s originálním nerootovaným androidem 4.2.2, ale na HTC Desire 310 (má slabší HW, stejný android 4.2.2) funguje, předposlední verze (2.1.5 7402) na obou funguje bezvadně.

 

Tady jsou staré verze, jestli někdo potřebuje: http://uloz.to/soubory/thaischumi/upc-horizon-go/

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Super 800 Mb/s Profi
  • -
  • Komfort
  • VF Station + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Nechci se UPC nějak zastávat, ale Android je v dnešní době tak roztříštěný, že napsat aplikaci tak, aby fungovala na všech verzích Andoridu, ve všech výrobci upravených nadstavbách, se všemi možnými launchery, na rootlých i zabezpečených zařízeních bezchybně je v dnešní době nemožné.

 

Když už se rozhodli jít cestou vlastní aplikace, tak se měli spokojit pouze s aplikací ověřující předplatné na základě jména a hesla uživatele + generovaného klíče zařízení (např. kombinací IMEI a verze HW), která po ověření spustí seznam předplacených kanálů s EPG a zvolený stream otevře v defaultním instalovaném programu pro přehrávání videa. Taková aplikace by měla pár desítek KB a její údržba pro nové verze OS by byla jednoduchá. A díky ní by byli schopni svou službu dostatečně ohlídat před zneužíváním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim souhlasit ze posledni verze 2.1.6 aplikace Horizon Go stoji zaprd,

pokud aplikaci spustim a pak treba vypnu a necham bezet na pozadi, tak pri opetovnem spusteni se nenacte seznam kanalu v menu Sledovat televizi, je nutne aplikaci natvrdo ukoncit a spustit znovu.

Dalsi vec se kterou je problem je zmena zobrazovani informace o bezicim poradu pri sledovani videa na cele obrazovce,

drive se informace zobrazovala dole u loga kanalu a bezelo to vpohode, nyni se zobrazuje uprostred obrazovky a aplikace se viditelne zadychava,

taky se mi zda ze aplikace casteji pada pri kratkodobem vypadku spojeni.

Jestli to nedaji doporadku , tak radeji prejdu na starsi verzi.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fait
Tesco telefon s rootem,Go funguje.

Pravděpodobně máš asi verzi 2.1.5 tu mám na starším rootnutém tabletu Acer A210 s androidem 4.4 nainstalovanou a funguje mi tam taky dobře. Nefunguje ale na Lollipopu, tam jde jen novější (horší) verze ale pouze na nerootnutém zařízení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zby

S tím rootem je to asi složitější. Jak jsem již psal v nějakém předchozím příspěvku, tak předchozí veze mi funogvala na Galaxy SII i Xperia Z1 obojí s rootem bez problémů. Nová verze mi funguje pouze na SII (root). Oba telefony stock rom (pouze ten root).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim souhlasit ze posledni verze 2.1.6 aplikace Horizon Go stoji zaprd,

pokud aplikaci spustim a pak treba vypnu a necham bezet na pozadi, tak pri opetovnem spusteni se nenacte seznam kanalu v menu Sledovat televizi, je nutne aplikaci natvrdo ukoncit a spustit znovu.

Dalsi vec se kterou je problem je zmena zobrazovani informace o bezicim poradu pri sledovani videa na cele obrazovce,

drive se informace zobrazovala dole u loga kanalu a bezelo to vpohode, nyni se zobrazuje uprostred obrazovky a aplikace se viditelne zadychava,

taky se mi zda ze aplikace casteji pada pri kratkodobem vypadku spojeni.

Jestli to nedaji doporadku , tak radeji prejdu na starsi verzi.

 

Právě vyšla nová verze 2.1.7, největší update oproti 2.1.6 je nová ikona a uvítací obrázek.

  • Super 800 Mb/s Profi
  • -
  • Komfort
  • VF Station + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...