Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník zby
Dnes me po par mesicich pouzivani prestal fungovat horizon go v internetovem prohlizeci na pc, opakovane hlasi chybu: Došlo k chybě

Spusťte video znovu kliknutím na tlačítko Přehrát. Nesetkal se nekdo s necim podobnym?

 

U mne to samý. Taky nefunguje v PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má někdo také tyhle bugy:

- Občas to napíše, že chybu a přeruší se přehrávání

- Video se nepamatuje nastavení hlasitosti a je vždy nutné to znova nastavit

- Když koukám na video, tak se stejně zapne spořič obrazovky. Tedy video nemá prioritu jako jinde.

 

 

Je tohle jenom u mě? Budou tohle vůbec řešit anebo to je i v cizině, kde tahle služby již běží? Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes me po par mesicich pouzivani prestal fungovat horizon go v internetovem prohlizeci na pc, opakovane hlasi chybu: Došlo k chybě

Spusťte video znovu kliknutím na tlačítko Přehrát. Nesetkal se nekdo s necim podobnym?

 

-na tabletu pres stejneho isp vse funguje v poradku

-chyba se projevuje stejne ve vsech internetovych prohlizecich(firefox, ie, opera)

-promazal jsem cookies i historii v prohlizecich, vypnul adblock

-nekolikrat reinstaloval Microsoft Silverlight a to jsem zkousel i na starsi verze

-vypnul zabezpeceni firewall, antivir

-na konkurencni sluzbe ivio.tv, ktera taky pouziva Microsoft Silverlight funguje a prehrava v poradku

 

Tiež mi to nejde už od včera. Po bezproblémovom používaní z ničoho nič nespustím na počítači ani jeden kanál, ta samá chyba "Došlo k chybě, Spusťte video znovu kliknutím na tlačítko Přehrát." Pritom na mobile všetko funguje. Mám macbook, skúsila som preinštalovať Safari, Firefox aj plugin Silverlight, nepomohlo. Na technickej podpore zatiaľ nevedia, v čom je chyba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ludekfilm

Horizon GO mi jde v PC přes prohlížeč Waterfox a Internet Explorer, ale nejde přes Google Chrome (64bit) protože tento prohlížeč nepodporuje Silverlight.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Win8.1/64

Ted jsem to zkoušel a v Google Chrome to normálně jede to samé v IE 11.

Oprava:

Ani nevím že používám chrome 32. Ve 64 to opravdu nejde :cry:

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Modem Technicolor, KAON 700
  • Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi
Horizon GO mi jde v PC přes prohlížeč Waterfox a Internet Explorer, ale nejde přes Google Chrome (64bit) protože tento prohlížeč nepodporuje Silverlight.

 

http://www.zive.cz/bleskovky/v-novem-ch ... fault.aspx

 

Do adresového riadku napis: chrome://flags/ a tam rucne aktivuj rozhranie NPAPI. Potom restartuj prehliadac Chrome a Silverlight bude slapat pod Chrome 64bit.

 

Snimkaobrazovky56iuee.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...