Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník zby

A jinak 22:00 a zase se mi ztratily veškeré stanice... přes den to bylo v pořádku. Podobný problém tady už nedávno byl... Máte to tak taky někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový problém – Horizon Go vôbec nefunguje, po prihlásení na horizongo.tv nevidím žiadny zo svojich kanálov v "sleduj televizi" ani v "tv průvodce" - akoby som službu vôbec nemala aktivovanú. Pred chvíľou ešte fungoval aspoň tv průvodce, ale po kliknutí na kanál sa mi vždy zobrazil len popis pořadu s buttonom "aktualizujte si předplatné" (cca:)). V iOS aplikácii vyskakuje chyba "Služba není k dispozici - Video nyní nelze přehrát.242".

 

Technická podpora mi sdělila, že túto chybu evidujú, väčšinou v čase medzi 22:00 - 03:00, a bola odovzdaná k riešeniu ľuďom spravujúcim servery.

 

3.jpg.4d7ccee1d9399923a755560b6c2c0101.jpg

5954afde5f52b_ScreenShot2015-05-08at10_46_14PM.png.3ea4424ebf34af0d7cdb262468ba68a2.png

5954afde7c892_ScreenShot2015-05-08at10_46_35PM.png.58b5a3d40a1f63c0924a7c1868b466d9.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Já to taky zkusil a taky mi Horizon Go funguje, na notebooku s Chromem 42. Internet mám od UPC.

Ale nezkoušel jsem to po 22 hodině, vždycky jen přes den, cca tak od 7 do 20 hod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zby

Zkoušel jsem to ráno mezi 7-8 a stanice už byly opět zpět v aplikaci. Prostě jim to opět nefunguje od 22 hodiny + u mne ten problém s chybovou hláškou na stolním PC. Ještě, že to mám v rámci Komplet "zadarmo".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Tak PC stále nic, ale přes stejný UPC router, jen přes wifi, ájfoun i Android tablet no problemo ve kteroukoliv denní dobu...

Podle mě to je tím pošahaným Silverlightem (fakt by mě zajímalo, koho napadlo to celý postavit na téhle platformě :roll: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...