Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Starší verze aplikace je na prvni strance tohoto treadu. Funguje i na root. Pokud nekdo ma další prosim o nahrání.

 

Díky za radu, pomohlo, teď po ránu jede vše....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kecinzer

Tato služba mě poslední týdny neuvěřitelně točí! Fakt nechápu, jak si toto může UPC dovolit. Nedokážu si představit nemít Komfort a ještě za toto platit. Tohle by mělo být zdarma pro všechny zákazníky UPC a ještě by měli dostávat slevu za beta testování!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tato služba mě poslední týdny neuvěřitelně točí! Fakt nechápu, jak si toto může UPC dovolit. Nedokážu si představit nemít Komfort a ještě za toto platit. Tohle by mělo být zdarma pro všechny zákazníky UPC a ještě by měli dostávat slevu za beta testování!

Mám rád ten názor, že dostanu něco navíc zadarmo a chtěl bych, aby mi za tu možnost to využívat měl ještě někdo platit.

 

Tím nerozporuji to, že to nefunguje. Ale za to co si platíte Vám někdo garantuje, jak moc to bude funkční?

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A máš rootlý telefon? Mně na PC to jede, ale na telefonu ne. A v informacích na Horizonu Go mají psáno, že z důvodu ochrany práv to na rootlých telefonech nepůjde...

 

Jestli to bylo na mne. Tak nemám rootlé nic. Relativně nejspoolehlivěji to jede na mobilu (NOTE II), na tabletu jakž takž (103c) a paradoxně na PC nejhůř - zde až příliš často vidím hlášku o příliš dlouhé odezvě :cry: . Přitom do poslední aktualizace to všechno fungovalo už docela obstojně. Jenže oni to zase zprasili :evil: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ludekfilm

Na stolním PC mi to jde spustit přes Waterfox i Google Chrome. Po přihlášení (informuje o tom záhlaví Horizon Go) se změní počet programů, které mohu spustit (jen Nova Sport je někdy nedostupná-není nabízena resp jednou to po mně chtělo nějaký PIN!!!!). Ale přes Internet Explorer se po zapsání přihlášovacích údajů nestane vůbec nic, žádná informace o přihlášení, žádná změna počtu programů a při snaze o otevření programu mi to vybízí k novému zadání přihlašovacích ůdajů a tím to skončí. Nemáte někdo s otevíráním přes IE podobnou zkušenost, nebo nevíte proč to nejde? Resp není omezen počet možných přihlášení, zkoušel jsem to totiž na cizím notebooku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...