Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás informovali, že byla odstraněna závada v aplikaci Horizon Go, která mohla v některých případech způsobovat problém s funkčností služby od 22:00 do 6:00 hodin.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat pomocí aplikace UPC Poradna nebo přímou zprávou.

Vaše UPC

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPC opravdu vylepšilo jeho aplikaci pro Android - přidalo detekci rootu. Při jeho zjištění aplikace místo načtení videa spadne. Neobtěžovali se ani žádným popupem. Jsem dost naštvaný. To je služba na dvě věci. Hodinu jsem strávil hledáním, proč to nefunguje. K tomu jsem ještě zbytečně laboroval s ROMkou a její aktualizací. Pomohla až verze odsud z první stránky.

 

:arrow: Nemá někdo novější verzi této aplikace, která je ještě bez otravné detekce roota?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předchozí příspěvek se mi zdá dost chorý sám o sobě. Opravdu děkuji za konstruktivní příspěvek. Někteří i podekuji za exkrement a ještě ho hájí jako super feature.

 

A) Originální ROM mého mobilu už sama má root (MIUI).

B) Solidní poskytovatel, když vloží do aplikace takovouto posahanou ochranu, neukončí aplikaci pádem, ale zobrazí aspoň zprávu s upozorněním.

C) Bojovat proti roštu je jako bojovat proti větrným mlýnům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad A) Root se dá v Miui implicitně vypnout a jako takový je tento systém neoficiální androidí ROM.

ad B) Uvedeno je to již v popisu aplikace v obchodě play

ad C) UPC se téměř s určitostí poskytovatelům obsahu zavazuje smluvně, že jejich zdroj signálu nebude zneužit nebo něco podobného. Což lze přes android s rootem.

 

Takže asi tak.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

děkujeme za Váš e-mail. Program TA3 ukončil dne 4.11.2014 vysílání, a byl nahrazen programem Comedy Central.

Program TA3 měl dlouhodobě velice nízkou sledovanost, obdrželi jsme rovněž několik stížností na noční teleshopping. Tento program v tuto chvíli tedy není součástí digitálního vysílání ani aplikace Horizon Go.

 

Děkujeme za spolupráci a pochopení.

S přáním hezkého dne

++++++++++++++++++++++

operátor Klientského centra UPC

 

 

klientské centrum nemá chybu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...