Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Já nemám NAS,ale na Routeru Asus RT-N 18U to funguje.Jen jsem si zřídil službu DDNS u NO-IP,protože mám dynamickou IP a v routeru povolil službu VPN (PPTP) a jede OK.Můžeš taky zkusit bezplatnou českou VPN : https://ceskevpn.cz/.

Funguje taky,občas je ale pomalejší...

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron
...ale jedním z důvodů proč jsem si tuto službu objednával bylo, že si mohu shlédnout například naše zpravodajství v zahraničí, popřípadě a to asi hlavně, pohádky pro dcerku...
Hmm, to jsou mě ale novinky... dosud jsem měl za to, že služba Horizon Go je k dispozici každému abonentovi UPC, a je primárně určena pro mobilní platformy Android/iOS.

 

To znamená, že jsem NIC neobjednával, nikdo mě to nenutí, ve službě mám k dispozici vybrané kanály, které mám abonovany ve svém předplatném, a je na mě, zda-li ji budu či nebudu používat.

 

V zahraničí si pro naše zpravodajství mohu pustit ČT24 z jejich vlastní aplikace, funkčnost mám ověřenou (i ČT Sport) i ve velmi vzdálených a exotických zemích. A pokud vím, mají ji i pro Lumie s Windows...

 

Takže takové nářky nechápu, pokud chci obcházet autorská práva, použiji VPN.

 

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ČT 24 skutečně funguje všude,ČT Sport ne vždy.Záleží,co zrovna vysílají.Pokud je to přenos,na který jsou zakoupená vysílací práva pro české území,tak nefunguje.Vyzkoušeno nejen ve velmi vzdálených a exotických zemích(Filipíny,Vietnam,Singapur atd.),ale např.i v Rakousku,nebo Německu :wink:

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník honziik
S tou VPN to asi nebude tak jednoduché. Vytvořil jsem si před dovolenou VPN (OpenVPN) na svém domácím NASu. Samozřejmě jsem v konfiguraci specifikoval i výchozí gateway tak, aby i celý internetový provoz lezl přes VPN a otestoval jsem, že do venku lezu svou domácí IP adresou. Přesto, Horizon Go (testováno na android telefonu jako aplikace) napsal, že V zahraničí pořady sledovat nemůžu. Nevím, jak si to potvora zjistil. Přitom jsem pro jistotu vypnul i funkci polohy a stejně prd.

Musíš mit správně nakonfigurovane routy. Jakmile ti řekne whatismyip.com IP UPC mas vyhráno.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl
S tou VPN to asi nebude tak jednoduché. Vytvořil jsem si před dovolenou VPN (OpenVPN) na svém domácím NASu. Samozřejmě jsem v konfiguraci specifikoval i výchozí gateway tak, aby i celý internetový provoz lezl přes VPN a otestoval jsem, že do venku lezu svou domácí IP adresou. Přesto, Horizon Go (testováno na android telefonu jako aplikace) napsal, že V zahraničí pořady sledovat nemůžu. Nevím, jak si to potvora zjistil. Přitom jsem pro jistotu vypnul i funkci polohy a stejně prd.

Musíš mit správně nakonfigurovane routy. Jakmile ti řekne whatismyip.com IP UPC mas vyhráno.

Však jsem psal:

Samozřejmě jsem v konfiguraci specifikoval i výchozí gateway tak, aby i celý internetový provoz lezl přes VPN a otestoval jsem, že do venku lezu svou domácí IP adresou.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzkoušej si tu free VPN v mém odkazu.Měl bys mít pak tuším IP z Hradce Králové.To můžeš zkusit samozřejmě i z domu.Aspoň budeš mít jistotu,že nemáš nějak potentované síťové připojení.

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl
Vyzkoušej si tu free VPN v mém odkazu.Měl bys mít pak tuším IP z Hradce Králové.To můžeš zkusit samozřejmě i z domu.Aspoň budeš mít jistotu,že nemáš nějak potentované síťové připojení.

Díky! Ještě se ale raději ujistím - ty máš vyzkoušený "Horizon Go" přes VPN z webového prohlížeče (např. z notebooku) nebo to máš vyzkoušené i z té androidí aplikace ?

Aplikace totiž může zjišťovat a bonzovat polohu i jinak, nezávisle na IP adrese - proto se ptám.

 

A skutečně jsi Horizon Go zkoušel v zahraničí nebo jsi to jen tak nanečisto otestoval s tou VPN, když jsi byl fyzicky v ČR?

 

Jak jsem už psal, přes to moje VPN jsem na webu whatismyip.com viděl veřejnou IP adresu mého domácího (UPC) routeru - takže konfigurace je OK.

 

Horizon Go jsem zkoušel přes domácí VPN spustit v práci na PC v prohlížeči a jelo to.

Teprve, až když jsem vyjel do zahraničí, tak jsem zjistil, že ta finta s VPN nezabrala.

Je ale fakt, že v zahraničí jsem Horizon Go měl možnost spustit jen v té jejich androidí aplikaci. Notebook jsem s sebou vůbec netahal. V tom to právě může být.

 

Co se týče tipu na free VPN - díky, ale samozřejmě bych raději využil vlastní VPN, když už ji mám zprovozněnou a jinak funguje zcela bez problémů.

Nejen že mám s ní (skoro :-) ) jistotu, že mě někdo neznámý neosnífává má data, ale především všechna freeVPN jsou pomalá a není na ně žádný spoleh.

 

Zítra budu dál koumat. Pustím v OpenVPN serveru trasování a určitě tomu přijdu na kloub. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...