Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník mirekd12
V UPC SK HoGo jede.Obraz v HD excelentny.

 

Snimkaobrazovky56jsua.png

Snimkaobrazovky5761fq.png

Snimkaobrazovky58t9ll.png

Snimkaobrazovky61xaed.png

Ahoj. Horizon go jsem rozběhal na pc.Jelikož používám google chrome ve kterém tv prý nefunguje tak jsem stáhl mozillu.tv mi tam jede ale nějakej super obrázek to není.Nevíte čím to může být? příjde mi že je obraz málo ostrý.mám zkusit třeba operu?na čem to jedete vy ? :salut:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

HD je samozřejmě lepší než SD, ale na velkým televizoru to skutečně žádná sláva není. Ale ono to taky pro tyto účely asi není primárně dělaný a na nějakým tabletu a NB to HD vypadá obstojně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi
Ahoj. Horizon go jsem rozběhal na pc.Jelikož používám google chrome ve kterém tv prý nefunguje tak jsem stáhl mozillu.tv mi tam jede ale nějakej super obrázek to není.Nevíte čím to může být? příjde mi že je obraz málo ostrý.mám zkusit třeba operu?na čem to jedete vy ? :salut:

 

IE11.Browserom to asi nebude,skor rychlostou pripojenia.

 

HD je samozřejmě lepší než SD, ale na velkým televizoru to skutečně žádná sláva není. Ale ono to taky pro tyto účely asi není primárně dělaný...

 

A na ake ucely je to primarne dělaný ked HD nie je podla teba na velkom TV ziadna slava? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mirekd12

Já to na pc chci zobrazit na 24palcovém monitoru a to by měl bejt obraz o.k.(bohužel není)jinak na telce je to super akorát bych občas chtěl sledovat telku i na pc :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Ahoj. Horizon go jsem rozběhal na pc.Jelikož používám google chrome ve kterém tv prý nefunguje tak jsem stáhl mozillu.tv mi tam jede ale nějakej super obrázek to není.Nevíte čím to může být? příjde mi že je obraz málo ostrý.mám zkusit třeba operu?na čem to jedete vy ? :salut:

 

IE11.Browserom to asi nebude,skor rychlostou pripojenia.

 

HD je samozřejmě lepší než SD, ale na velkým televizoru to skutečně žádná sláva není. Ale ono to taky pro tyto účely asi není primárně dělaný...

 

A na ake ucely je to primarne dělaný ked HD nie je podla teba na velkom TV ziadna slava? :D

Dle samotnýho UPC: "Horizon Go je aplikace pro Váš smartphone, tablet nebo notebook", takže nic o klasickým televizoru. A na smartphone, tabletu a notebooku to HD vypadá opravdu ucházející.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den muze mi někdo poradit, při zapnuti televize na notebooku se mi vždy objevi vlevo nahore instal Silverlight , když na to kliknu a naistaluji tak se mi vždy objevi ze program je uz nainstalovan mam Windows 10 uz si nevim rady. Dekuji vsem za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...