Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník honziik

Z oboji to funguje v zahranici. Koukal jsem z USA, Ciny a predevcirem z Finska. GPS se nepouziva a neni ji problem pripadne zakazat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Budulman
Funguje vám Horizon Go na set-top-boxu bez připojeného koaxiálu, resp. stačí pouze LAN připojení?

 

Standa

 

Horizon Go je webová, Android či iOS aplikace, nemá nic společného se set-top-boxem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží, jak se (ne)dohodne provozovatel stanice s UPC. A taky pochybuji, že má UPC takové servery na tohle, aby tam pustila všech 100+ programů z nabídky. Natož ještě pak v HD. Musí postupně. I tak ale mi přijde, že tam je všechno podstatné. Mně tam už nic nechybí. Ale bylo by zajímavé, kdyby UPC nabídlo nějaký exkluzivní program jen pro Horizon Go, které v TV nabídce není.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dusan

horizon go

 

Došlo k chybe

Spustite video znovu kliknutím na tlačítko Prehrať

 

A opět ta stejná chyba. Stream se vůbec nespustí a rovnou se objeví toto - viz příloha.

file.php?id=548&t=1

 

Skús konfiguráciu silverlightu (pravé tlačidlo v browseri na chybovú hlášku a vyber option pre nastavenie Silverlightu), alebo (čo funguje vždy):

 

Win+R -->

C:\Program Files\Microsoft Silverlight\5.1.30514.0\Silverlight.Configuration.exe (môže sa líšiť ak máš 7/8/XP)

 

zvoľ kartu "Playback" a na nej zaškrtni "Enable download and updates to components required for protected download playback".

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dusan
Dnes me po par mesicich pouzivani prestal fungovat horizon go v internetovem prohlizeci na pc, opakovane hlasi chybu: Došlo k chybě

Spusťte video znovu kliknutím na tlačítko Přehrát. Nesetkal se nekdo s necim podobnym?

 

-na tabletu pres stejneho isp vse funguje v poradku

-chyba se projevuje stejne ve vsech internetovych prohlizecich(firefox, ie, opera)

-promazal jsem cookies i historii v prohlizecich, vypnul adblock

-nekolikrat reinstaloval Microsoft Silverlight a to jsem zkousel i na starsi verze

-vypnul zabezpeceni firewall, antivir

-na konkurencni sluzbe ivio.tv, ktera taky pouziva Microsoft Silverlight funguje a prehrava v poradku

 

viď výše

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...