Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

To je super postup: Microsoft vymyslí Silverlight a chce ho procpat všude. Ostatní prohlížeče se přizpůsobí a zavedou podporu Silverlightu. Microsoft vydá nový prohlížeč, a ten jako jediný na trhu Silverlight nepodporuje a podporovat nebude. Aspoň víme, kde se UPC inspiruje při vymýšlení svých "vylepšení". :D

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Dnes me po par mesicich pouzivani prestal fungovat horizon go v internetovem prohlizeci na pc, opakovane hlasi chybu: Došlo k chybě

Spusťte video znovu kliknutím na tlačítko Přehrát. Nesetkal se nekdo s necim podobnym?

 

-na tabletu pres stejneho isp vse funguje v poradku

-chyba se projevuje stejne ve vsech internetovych prohlizecich(firefox, ie, opera)

-promazal jsem cookies i historii v prohlizecich, vypnul adblock

-nekolikrat reinstaloval Microsoft Silverlight a to jsem zkousel i na starsi verze

-vypnul zabezpeceni firewall, antivir

-na konkurencni sluzbe ivio.tv, ktera taky pouziva Microsoft Silverlight funguje a prehrava v poradku

 

 

Přesně tenhle problém mám a nikdo ho nedokázal vyřešit. Na dvou PC v domácnosti to jede, na dvou PC to nejede. SE stejným Firefoxem, operou, Safari, čímkoliv. Prostě to spadne do chyby. Horizon Go má problém se smíšeným obsahem https a http, ale proč to sakra jeden a ten samej Firefox na jednom compu pouští a na druhém ne - to nechápu. Navíc to nefachá ani v jiných prohlíčích. Ani se service packem, ani bez, už nevím, co dělat. FAkt tohle někdo nerozlouskne???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník warman

Mám W10. Pokud se pouští Edge, tak tam opravdu podpora silverlight chybí a asi ani nebude. v IE a v dalších prohlížečích je silverlight funkční, mám odzkoušeno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Win 10 to není ani tak moc o bugách, jako s prozatimní nekompatibilitou se vším možný. Win 10 jsou stále jen Win 8.1 trošku upravené. Rozdíl asi jako mezi Win8 a Win8.1 :) Jen Win10 sbírají mnohem více údajů pro marketingové účely (a nazývejme si pseudo Siri apod. jak chceme).

 

http://aeronet.cz/news/analyza-windows- ... h-a-hlasu/

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Moc se mi líbí, jak se taková spousta lidí chytlo na tu zhovadilost, kterou vyblil Aeronet... respektive to odpapouškoval z jiných "zaručených" zdrojů :lol::lol:

Jinak ano, W10 je prostě nový systém, což nevysvětluje krok Microsoftu nedat do Edge Silverlight... Možná to jen znamená, že by se měli všichni, co na tom něco provozují, chytit za nos, protože s tím asi sami tvůrci do budoucna nepočítají... Celý jepičí život Silverlightu byl od začátku spíš jen takový pokus, nebo spíš omyl...

No, snad to brzo pochopí i UPC, že tudy cesta za nedlouho nepovede...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Ale já neříkám, že nesbírá (mimochodem kdo vlastně nesbírá? Apple? Google? Linux? všichni stejně to co pro svoje fungování potřebují).

 

Já jen komentuju zmiňovaný Aeronet, jak to pojal ve stylu té fau Nova. Nejhorší je, že to ve finále jen někde převzal a beze všeho jen přeložil a publikoval...

Neuvěřitelně zavádějící informace, které hraničí s poplašnou zprávou. (sakra, teď to už taky přeháním :lol: )

Každopádně proč se stejnou senzací nepřišly ostatní media? Odpovím si... Mají tolik rozumu, že se snaží po těchto "poplaších" aspoň ověřovat co je na tom pravdy a podávat až podložené a ověřené informace... a jsou většinou úplně jiné, než popisuje tenhle pan "Administrator" na serveru Aeronet.

 

Z mého čistě subjektivního pohledu je ten článek napsaný tak hovadsky, že to už hůř nešlo... Jedna spekulace vedle druhé a kromě toho, že se "něco odesílá někam" z toho opravdu víc nevyčtu, protože autor článku o tom nemá ani páru, ale domýšlí se v každé druhé větě.

Pardon, ale tohle snad nemohl ani autor článku myslet vážně. Co se mu ale rozhodně povedlo na jedničku je to, že se o něm všude mluví.

 

Chápu, že někoho, kdo trpí extrémní paranoiou musel tenhle článek natolik uchvátit, že se musí při odchodu z bytu přesvědčovat, jestli jeho web kamera náhodou nenatočila, kolikrát otočil klíč v zámku...

 

Ale to jsme už moc daleko od tématu Horizon Go :scratch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...